Новини

Ювілейна X Спартакіада серед осіб з інвалідністю відбулась у Вінниці

16 листопада 2023, 14:16

Упродовж кількох годин спортсмени змагались у таких видах спорту, як: боулінг, більярд, теніс та футбол настільний.

Як інформують на сайті міської ради, з вітальним словом до присутніх звернувся голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський. Він наголосив на важливості таких заходів для осіб з інвалідністю та подякував Збройним силам України за можливість працювати та тренувати спортсменів.

«Памʼятаємо кожного дня, кожної миті, завдяки кому ми маємо можливість працювати, тренувати та підвищувати спортивну майстерність. Мир над нашими головами – це заслуга українських воїнів, це заслуга тих захисників Батьківщини, хто стоїть на сторожі нашого суверенітету, – говорить Сергій Краєвський. – Це у нас десята Спартакіада, яка вчергове доводить, що юнаки та дівчата з інвалідністю можуть долучатись до спорту та рухливого способу життя. На цій спортивній події учасники та учасниці можуть поспілкуватись між собою, побути суперниками, та гарно провести час і перезавантажитися морально».

Також він підкреслив, що основна мета такої події – це популяризація фізичної культури та спорту серед людей з інвалідністю, підвищення спортивної майстерності, знайомство з новими та цікавими видами спорту.

Допомагали спортсменам тренери-викладачі та інструктори-методисти міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які згодом визначили переможців та призерів Спартакіади.

За підсумками Спартакіади перемогу у настільному тенісі здобув Андрій Щербацький, у боулінгу – Людмила Капеліста, а Сергій Наталічев переміг серед дітей. Кращим гравцем у більярд став Юлій Горбач.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :