Новини

Здобули "срібло" та "бронзу": вінничани вибороли призові місця на чемпіонаті України з легкої атлетики

7 серпня 2023, 09:56

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих відбувся у Луцьку. У змаганнях взяли участь 427 спортсменів із різних регіонів країни.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, у складі збірної команди Вінницької області на турнірі змагалися два вихованці МДЮСШ № 1 – Василь Войтюк та Андрій Краковецький.

20-річний Василь Войтюк здобув срібну нагороду на дистанції 800 метрів. А 23-річний Андрій Краковецький виграв «бронзу» в забігу на 1500 метрів.  Обидва вінничанина підтвердили норматив Майстрів спорту України.

Тренер МДЮСШ №1 Вікторія Юнаш зазначає, що вихованців наполегливо займаються, не шкодуючи сил. У них достатньо великий потенціал.

"Вважаю виступ вдалим. Всі поставлені цілі – досягнуті, навіть перевиконані. Однак, працювати є над чим. Слабкі сторони підготовки виявили. Рухаємось далі", – говорить тренер МДЮСШ №1 Вікторія Юнаш.