Новини

Жодна багатоповерхівка у Вінниці офіційно не готова до опалювального сезону

23 вересня 2020, 17:02

Стан внутрішньобудинкових систем опалення не дозволяє підприємству «Вінницяміськтеплоенерго» підписати акти готовності багатоповерхівок до пуску тепла 

Станом на 23  вересня, ще жоден будинок у Вінниці не отримав акту готовності до опалювального сезону. Такі документи управляючі компанії повинні були отримати до 15 вересня. Про це  в коментарі «Місту над Бугом» повідомила Сніжана Корчака,  речниця підприємства «Вінницяміськтеплоенерго».  І додала, що  підприємство підготувало обладнання теплопостачального комплексу на 100%, на етапі завершення  - реконструкція мереж.

«Вінницяміськтеплоенерго» готове вчасно, відповідно рішення, яке прийматиме виконавчий комітет Вінницької міської ради, почати опалювальний період двадцятого-двадцять першого років. Проте, відкритим залишається питання готовності внутрішньобудинкових систем, від якого залежить якість послуг в середині будинків споживачів. Хочемо наголосити, що за внутрішньобудинкові системи відповідають управляючі компанії, житлово-експлуатуючі об’єднання  та правління ОСББ. Вони мали виконати ряд заходів з підготовки будинків до опалювального періоду, але станом на сьогодні, ще жоден будинок не отримав акт готовності до опалювального сезону". – розповіла Сніжана Корчака

На підприємстві зазначають,  аби запустити тепло, необхідно щоб були готові та повністю відремонтовані  внутрішньобудинкові системи, а це зона відповідальності вже  управляючих компаній, житлово-експлуатаційних об’єднань та правлінь ОСББ.  Наразі ще не всі управляючі компанії звернулися до підприємства з графіком перевірки будинків.  Загалом перевірено 980 будинків із 1225. Втім, у них було виявлено недоліки, на що  сформовано приписи для ліквідації даних несправностей, зазначила Сніжана Корчака.

"Отож, хочемо наголосити, щоб мешканці також дбайливо ставилися до свого будинку, зокрема цікавились в управляючих компаніях, чи готовий їхній будинок до опалювального сезону, а якщо не готовий то яка на те причина". - зауважила Сніжана Корчака.   

Поділитися :

Останні новини

"Небезпека нелегальних call-центрів": у Вінниці затримали злочинну групу

27 жовтня 2020, 17:15

У Вінниці безкоштовно перевірятимуть слух усім охочим

27 жовтня 2020, 13:38

"Цінуємо підтримку кожного" - мер Вінниці подякував жителям міста за довіру

27 жовтня 2020, 13:32

У вінницькому Центрі матері і дитини з'явилося відділення реабілітації передчасно народжених немовлят

27 жовтня 2020, 12:40

Володимир Гройсман прокоментував результати місцевих виборів 2020 та подякував вінничанам за довіру 

27 жовтня 2020, 12:16

На Вінниччині будуть представлені три політичні сили у більшості місцевих рад

27 жовтня 2020, 11:34

"Центр історії Вінниці" запрошує на онлайн-зустріч "Микола Євшан: пером і багнетом"

27 жовтня 2020, 10:25

"На крок попереду онлайн-освіти" : у Вінниці відбудеться інтенсив для вчителів

27 жовтня 2020, 09:18

Перемогу у Вінницькій області на посаду голів ОТГ отримала політична сила «Української стратегії Гройсмана»

26 жовтня 2020, 17:21

У Вінницькій області поліція затримала п'яних зловмисників, які намагались викрасти документацію з виборчої дільниці

26 жовтня 2020, 16:33
Всі новини