Про радіо

Радіоком­панія «Місто над Бугом»  це музика та найактуальніші новини щогодини. Ми мовимо 24/7 з мегасучасної студії, яка знаходиться в самому серці найколоритнішого вінницького району, що зветься Єрусалимка.  

Назву радіостанції дала однойменна програма першого на Вінниччині обласного радіо. Ідея створення вінницької міської радіостудії належала автору радіопроекту «Місто над Бугом»  Дмитру Педоруку та Володимиру Бойку.

Творча концепція РК «Місто над Бугом» – актуальні міські новини 24/7, авторський контент та профільні програми.

В ефірі 101,8 FM журналісти звертаються до експертів та інсайдерів, які висловлюють свої думки й враження і, звісно, комунікують зі слухачами. Інформаційна служба, редакції творчих та розважальних проєктів прагнуть завжди тримати руку на пульсі міських подій. Регулярно влаштовують інтерактиви та розіграші подарунків в ефірі.

Отримати потужний заряд бадьорості та позитиву на весь день щобудня можна послухавши ранкове Drive show.  Після важкого робочого дня ваш вечір розфарбовує Light show. Відкриті розмови про актуальні питання, події та особистостей слухайте у проєкті Час змін. Вихідні насичує гумором та яскравими емоціями ранкове Party в халаті, а ввечері справжнє асорті зі свіжих новин та новинок кіноіндустрії дарує  Трейлер шоу. Щодня у наш Viber отримуємо безліч повідомлень з привітаннями, які звучать у SMILE з доставкою. Тематичні програми завжди відповідають вимогам слухачів і їх напрямки корегуються залежно від вимог сучасності, кожну краще одного разу почути, ніж читати опис.

Наші проєкти зберігаються у подкастах та на офіційних сторінках 101,8FM в соціальних мережах.

Музичний формат сучасна, молодіжна музика, яка здивує найвибагливіших меломанів. Музика те, що підкреслює концепцію 101,8 FM, ідентифікує, створює настрій та змушує шазамити. Наше табу - російськомовні й народні пісні та шансон. Маєте композицію, якою хочете поділитися з Україною і світом  пишіть нашому музичному редактору: yaroslav.borshchyk@gmail.com

Ми радіо, що працює одразу у кількох площинах: на 101,8 FM, Першому національному каналі проводового мовлення та онлайн.  Пропонуємо: рекламу, рекламні акції та повноцінні PR кампанії, привітання, медіа-підтримку та ексклюзивну для Вінниці послугу мобільну студію. Команда професіоналів має якісне технічне обладнання, щоб забезпечити інформаційний супровід подіям, про які варто знати усім у Вінниці, Україні та світі. З переліком наших послуг та цінами на них можна ознайомитись ТУТ.

Радіокомпанія неодноразово ставала лауреатом та переможцем різних конкурсів, отримувала почесні грамоти, подяки, дипломи та допомогла встановити 2 рекорди. 

Хочете, щоб ми зафіксували ваш рекорд  пишіть сюди. 

Радіо «Місто над Бугом» – з любов’ю до Вінниці!