Новини

22-23 грудня у Вінниці для дітей влаштують квест "Таємниці музейних експонатів"

15 грудня 2022, 12:45

До участі запрошують підлітків 12-16 років.

Як повідомляють на сайті міської ради, маршрут квесту охопить сім музеїв, розташованих у центрі міста. Але які саме, учасникам доведеться визначити самостійно, використовуючи підказки у листах із завданнями. 

Учасники відвідають унікальні виставки, дізнаються багато цікавого про Місто ідей, а головне – добре розважаться. А на тих, хто найшвидше з усім впорається, чекають ще й приємні подарунки до свят від департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, який зорганізував цей квест у співпраці з музейними установами.

Музейний квест відбудеться двічі – 22 та 23 грудня, щоб якомога більше охочих взяло участь. Кількість учасників, яка може бути в одній команді, – від 3 до 6 дітей (віком 12-16 років).

"Перед різдвяно-новорічними святами кожне місто поринає в казкову атмосферу. Дорослі метушаться у пошуках подарунків та приготуванням святкового столу, дітлахи прикрашають ялинку та чекають на подарунки. Одним словом, усі заклопотані… А працівники музеїв, окрім приготувань до святкових виставок, мають ще й інші клопоти, адже в музеях хтось навів невеличкий безлад. З учасниками квесту спробуємо їм допомогти навести лад в експозиціях", – каже директор департаменту Олександр Вешелені.

Реєстрація на 22 грудня. Реєстрація на 23 грудня.

Поділитися :