Новини

Біля багатоповерхівки на вулиці Соборній, 22 у Вінниці змонтують контейнерний майданчик

26 лютого 2024, 13:18

Біля будинку планують встановити чотири контейнери для збору сміття, а також - додатково ящик для зберігання сипучих матеріалів.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, майданчик встановлять на прохання жителів будинку. Тепер замість старих сміттєвих баків тут змонтують контейнерний майданчик закритого типу, який передбачає накриття, огорожу та роздільний збір сміття. Контейнерні майданчики такого типу почали встановлювати в обласному центрі з 2019 року.

«Тут не було як такого контейнерного майданчика, баки стояли просто неба, відтак мешканці будинку звернулися до нас з проханням впорядкувати це місце. Днями підрядник уже розпочав роботи», - розповідає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.

У департаменті зазначають, що такі майданчики мають низку переваг: чистота прилеглої території, можливість сортування відходів, зручність вивозу, мешканці можуть висипати сміття через спеціальне віконечко тощо.

Загалом біля багатоповерхівки встановлять 4 контейнерних майданчики та ящик для зберігання сипучих матеріалів (солі або піску) для посипки прибудинкової території під час ожеледі.

Роботи проводяться коштом міського бюджету. Всього цьогоріч у місті планується оновити три контейнерних майданчики.


Фото: Ілюстративне

Поділитися :