Новини

Близько двох тисяч жителів Вінницької області зробили щеплення у центрах вакцинації минулими вихідними

22 червня 2021, 18:28

Щеплення проводять безкоштовно, вакциною «CoronaVac», яка затверджена ВООЗ для екстреної вакцинації.

Про це "Місту над Бугом" розповіла регіональна координаторка з вакцинації Тетяна Бондаренко. За її словами, вакцинуються, як люди похилого віку, так і молодь.  Каже, що з початку роботи центрів вакцинації населення у Вінницькій області щеплення отримали близько двох тисяч людей. 

Бачимо позитивне відношення вінничан до вакцинації, як в районах, так і у Вінниці. Я за минулі вихідні об'їздила практично всі центри вакцинації населення і можу сказати, що вакцинуються і люди похилого віку, і середнього віку, і молодь. Зрозуміло, що люди стали до вакцинації більш прихильними. Тому на прийдешні вихідні теж плануємо роботу центрів вакцинації. Приміром, в центрі де було проведено найбільше щеплень, це на базі Експоцентру у Вінниці, у порівнянні з минулими вихідними, вакциновано більше вінничан. Якщо минулими вихідними було 300-350 охочих на день, то цієї суботи щепились майже 500 людей, - розповіла Тетяна Бондаренко.

Загалом у трьох вінницьких центрах вакцинації, які працювали 19 червня, щеплення від коронавірусу отримали 936 вінничан.

Нагадаємо, що центри вакцинації у Вінниці працювали в Експоцентрі,  на вулиці Соборній, а також у школі № 32 на Замості та школі №23 в мікрорайоні Вишенька. А в області – у Хмільнику,  Могилеві-Подільському та Гайсині.  У  таких центрах  створили всі умови для безпечної процедури  вакцинації.  Медичні працівники спостерігали за тим, щоб вінничани дотримувались соціальної дистанції.  Також медики слідкували за самопочуттям щеплених. Охочих вакцинували китайським препаратом «CoronaVac». 

За словами регіональної координаторки з вакцинації, для усіх хто отримав щеплення цієї вакциною, одразу резервували  другу дозу.  Вакцина «CoronaVac» затверджена ВООЗ для екстреної вакцинації.

Вона затверджена ВООЗ у травні. Вже навіть люди, які отримали міжнародне свідоцтво про вакцинацію їздили за кордон, вакциновані вакциною CoronaVac. Тому що країни ЄС приймають людей, вакцинованих двічі вакциною, яка дозволена ВООЗ для екстреної вакцинації. Це CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca, - пояснила регіональна координаторка з вакцинації.

Усі, хто зробив щеплення від коронавірусу двома дозами вакцини, можуть отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію. Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря.

Поділитися :

Останні новини

Вінничани прибрали берег річки Дьогтянець

23 травня 2022, 15:21

12 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учасники благодійних змагань з волейболу у Вінниці

23 травня 2022, 14:56

На війні загинули дев’ятеро спецпризначенців Вінницького КОРДу

23 травня 2022, 13:54

Вінничанин Іван Чупринко виборов звання чемпіона світу з жиму лежачи

23 травня 2022, 13:07

"Вінницяміськтеплоенерго" відсьогодні, 23 травня, зупинило ще дві котельні на планові ремонти

23 травня 2022, 12:47

У Вінниці вшановують пам'ять двох загиблих на Сході льотчиків

23 травня 2022, 12:35

У Вінницькій обласній Раді відбулось спецпогашення нової марки "Русскій воєнний корабль ... Всьо!"

23 травня 2022, 11:43

У Вінниці збільшили кількість чергових дитячих садків

23 травня 2022, 10:45

На Вінниччині втрата: боронячи Україну, загинув 24-річний Вадим Годонюк

23 травня 2022, 10:04

Щеплення від COVID-19 можна отримати у 5-ти ЦПМСД Вінниці

20 травня 2022, 17:00
Всі новини