Інспектори «Муніципальної варти» виявили незаконне викидання будівельних відходів на території загального користування. На порушника склали адміністративний протокол за недотримання правил благоустрою
Порушення зафіксували під час обстеження території поблизу будинку №37 на вулиці Гонти. Як повідомили у КП «Муніципальна варта» Вінницької міської ради, особа організувала викидання будівельних відходів у невстановленому місці. За результатами перевірки інспектори склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
У підприємстві нагадують, що будівельні відходи необхідно вивозити лише у встановленому порядку та до спеціально визначених місць.
«Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді», - додають у дописі.



Фото: ФБ/Муніципальна варта м.Вінниця