Новини

Черговий мобільний лазне-пральний комплекс передав на фронт Міжрегіональний Координаційний Гуманітарний Штаб

21 травня 2024, 14:29

Душ для захисників та випрані речі навіть у фронтових умовах. Команда Міжрегіонального Координаційного Гуманітарного Штабу передала бійцям на «нуль» черговий мобільний лазне-пральний комплекс. Окрім цього захисників також підтримали засобами гігієни, продуктами харчування та водою. 

Мобільні лазні користуються популярністю на фронті, адже це чи не єдиний спосіб повноцінно задовольнити гігієнічні потреби бійців. 

“Там зазвичай немає можливості помитися. Намагаємося якось привести себе в порядок водою з пляшки. Якщо вдається, то нас замінюють на пару годин, і ми можемо поїхати помитися. Якщо поставити цей банно-пральний комплекс на нейтральній території, куди ми, змінюючи одне одного, зможемо їздити, буде дуже добре”, — розповідає військовослужбовець Вадим Поліщук із частини, що отримала допомогу.

До виробництва мобільних лазне-пральних комплексів, які МКГШ регулярно передає на передову, долучаються Барська, Якушинецька, Лука-Мелешківська, Турбівська та Вінницька громади. Кожен такий комплекс оснащується приблизно однаково: душовими кабінами, пральною машиною, сушаркою, резервуаром з водою, насосом, генератором, котлом або бойлером.

Підтримка захисників — ключовий пріоритет в роботі Міжрегіонального Координаційного Гуманітарного Штабу. Постійний контакт із військовими та закриття їхніх запитів наразі є основною діяльністю команди Штабу. Передають усе, що потрібно на фронті: засоби гігієни, одяг, продукти, дрони, тепловізори, генератори, автомобілі та карети швидкої допомоги.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Поділитися :