Новини

Цьогоріч в рамках конкурсу "Бюджет громадських ініціатив" вінничани голосуватимуть за 48 проєктів

15 вересня 2021, 10:24

Віддати свій голос містяни зможуть з 1 по 15 жовтня, зокрема, скориставшись карткою вінничанина.

Як розповів "Місту над Бугом" заступник міського голови Андрій Очеретний, цьогоріч на конкурс "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади" подали 73 проєкти. З врахуванням розглянутих оцінок проєктів на голосування виноситься 48 – 32 великих та 16 малих. На території міста Вінниці: 25 великих та 11 малих, а на території старостинських округів: 7 – великих та 5 – малих. Голосування триватиме 15 днів – з 1 по 15 жовтня. 

"До прикладу, це влаштування алей по вулиці Київській (майже кінцева перед Меморіалом Визволення). Також було допущено до голосування проєкти по влаштуванню велосипедної доріжки та тротуарів по вулиці Андрія Шептицького", – каже Андрій Очеретний.

Підтримати проєкти вінничани зможуть у пунктах голосування (Прозорі офіси та бібліотеки територіальної громади), а також через всеукраїнську платформу Е-Dем "Громадський бюджет-Вінниця". Охочі можуть проголосувати за чотири різні проєкти – два великих та два малих. Також для збільшення кількості жителів, які бажають взяти участь в голосуванні, департамент інформаційних технологій міської ради спільно з "Вінницякартсервіс" розробили процедуру, за допомогою якої голосувати можна за допомогою персональної картки вінничанина.

"Ми сподіваємось на активність вінничан, на те, що голосуватимуть у цьому році вперше і "Карткою вінничанина". Це дасть нам змогу популяризувати проєкти, бо на сьогодні це дуже дієвий механізм просування своєї теми через залучення громади", – додає заступник міського голови.

Нагадаємо, на реалізацію ініціатив, які отримають найбільшу підтримку під час голосування, виділять 10 мільйонів гривень – 8 млн для міста і 2 млн для приєднаних територій.  На малі проєкти передбачено до 250 тисяч гривень, а на великі  – від 250 тисяч до 1,1 мільйона.

З "Мапою проєктів" на гугл-карті можна ознайомитися за посиланням. Перелік поданих на конкурс проєктів доступний на сайті міської ради.

Поділитися :