Новини

"Хочемо допомогти нашим військовим": учні вінницького ліцею №8 провели благодійний ярмарок

21 травня 2024, 13:00

Школярам вдалося зібрати понад 60 тисяч гривень. Незабаром ці кошти будуть спрямовані на придбання акумуляторної батареї для підрозділу «Червона калина».

Про це йдеться на сайті міської ради. 

Днями учні Вінницького ліцею № 8 організували масштабний благодійний ярмарок, який приурочили до Дня вишиванки. Метою заходу стала не лише популяризація української культурної спадщини, а й збір коштів для підрозділу оборонців «Червона калина».

На шкільному подвір'ї розгорнули численні локації, де пропонували відвідувачам різноманітні смаколики та домашню випічку. Гості заходу за символічні донати куштували різні види кексів, коктейлів, тортиків, печива та інших солодощів, які учні та їхні батьки приготували власноруч.

«Ми дуже старалися, щоб приготувати багато різних солодощів. Це важливо для нас, адже ми хочемо допомогти нашим військовим», – поділилася учениця Софія Щербата, яка разом з родиною взяла активну участь у підготовці до ярмарку.

Педагогічний та батьківський колективи також підтримали ініціативу школярів. Вони допомагали організувати ярмарок, підготували тематичні виступи, благодійні майстеркласи та розповідали про важливість вишиванки як символу української культури.

«День вишиванки – це свято, яке об'єднує нас і нагадує про наше коріння. Цьогоріч ми вирішили поєднати його з благодійною акцією, щоб зробити свій внесок у перемогу України, адже маленьких донатів не буває», – розповіла директорка ліцею Наталія Підлісна.

Під час події відвідувачі не тільки мали змогу скуштувати смачні страви, але й дізнатися більше про історію та значення вишиванки. Також під час заходу його учасники сплели дві маскувальні сітки, які передадуть на фронт. Після завершення заходу стало відомо, що учням вдалося зібрати 61 250 тисяч гривень.

Поділитися :