Новини

Колектив вінницького "Барвінку" провів чергову акцію на підтримку ЗСУ

14 листопада 2023, 11:27

Нещодавно творча родина Народного ансамблю танцю відремонтувала автівку для військових. Машину вже відправили на фронт для однієї з бригад "Гвардії наступу".

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, цей автомобіль вже стояв на службі в наших Захисників та встиг врятувати кілька життів у боях під Бахмутом. Тоді машина вціліла, проте потребувала значного ремонту.

"Дізнавшись про те, що авто дуже постраждало на Донеччині, ми спільно прийняли рішення допомогти. Оскільки систематично разом з колективом ансамблю своїми виступами збираємо на кошти для Збройних Сил України, то ці донати вирішити спрямувати саме в ремонт автівки. Тому, ми швидко знайшли автомайстерню, де нам відремонтували всі пошкодження. На жаль, за часи виконання бойових завдань під Бахмутом, авто досить сильно постраждало, тому перелік робіт для його відновлення був чималий", – говорить директор Народного ансамблю танцю "Барвінок" Петро Бойко.

За словами керівника ансамблю, вихованці "Барвінку" з радістю долучилися до акції зі збору коштів на ремонт автівки Оборонців. І вже у найкоротші терміни колективу вдалося розпочати ремонтні роботи.

Під час передачі авто був присутній військовослужбовець бригади «Гвардії наступу». Він зазначив, що наразі на фронті є велика потреба в автомобілях, оскільки через погані дороги та постійні обстріли ті швидко ламаються. Від себе особисто та побратимів Захисник висловив вдячність вінничанам за свідому та патріотичну позицію й віддячив колектив ансамблю почесним знаком.


Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :