Новини

Майже 50 ініціатив вінничан реалізували у Вінниці за кошти громади

18 вересня 2020, 11:54

Реалізація ідей вінничан відбулась в рамках "Бюджету громадських ініціатив". Це інструмент, який дозволяє долучитися до покращення міста кожному громадянину.  

Як повідомляють у міській раді нещодавно у Вінниці завершилась реалізація ще одного проєкту-переможця конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Облаштували сцену з амфітеатром на березі озера, що по вулиці Волошковій (район олійно-жирового комбінату). Тут можна буде організовувати концерти, проводити свята, цікаве дозвілля для людей різного віку тощо. Проєкт вже реалізовано. 

Загалом з 2016 року у місті реалізували 49 ініціатив вінничан у рамках конкурсу БГІ. Їх втілили у різних куточках міста. Серед них спортивні та ігрові майданчики, зони відпочинку, оновлені харчоблоки у школах, підвищений пішохідний перехід, встановлення світлофору тощо.  

Вінничани, які живуть у районі олійно-жирового комбінату активно долучаються до конкурсу БГІ. Минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками. Тепер це місце стало улюбленим для місцевої малечі.  Також тут укріпили схил та покрили його штучною травою, поставили лавочки. 

Серед історій успішних проєктів БГІ є чимало ідей, пов’язаних зі спортом та здоровим способом життя. Наприклад, створення сучасного і якісного волейбольного майданчика для тренувань та проведення змагань професійних команд, який з’явився цього року на території Центрального міського стадіону. Сучасне міні-футбольне поле облаштували на подвір’ї школи №32, побудували багатофункціональне ігрове поле й біля школи №12. На площі Шкільній побудували майданчик для вуличної гімнастики StreatWorkOut. Новий комплексний спортивний майданчик зробили на Тяжилові поруч з Родинним озером. 

Також вінничани віддавали свої голоси за створення зон відпочинку у місті. Торік на Можайці був зроблений такий благоустрій – тут облаштували фонтан, зробили доріжки, встановили лавочки, нові світильники, що працюють на сонячних батареях. 

Вінничани пропонували чимало ініціатив щодо підвищення безпеки на дорогах міста.  По вулиці Гоголя неподалік школи №4 облаштували підвищений пішохідний перехід разом із благоустроєм прилеглої території. На перехресті Немирівського шосе та вул. Учительської встановили світлофорний об’єкт, де до цього був нерегульований пішохідний перехід. 

Деталі про умови конкурсу «бюджет громадських ініціатив» та проєкти, які були реалізовані можна дізнатись на офіційному сайті міської ради  https://gromada.vmr.gov.ua/default.aspx  

Поділитися :

Останні новини

Вінничан запросили на презентацію книги «Директорія УНР у Вінниці в грудні 1918 року: документи і матеріали»

19 жовтня 2020, 16:40

""Стоп грип": у Вінниці вакцина від сезонного грипу доступна містянам за півціни

19 жовтня 2020, 13:29

Вінниця перемола у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»

19 жовтня 2020, 13:05

COVID-19 на Вінниччині: актуальна статистика на 19 жовтня

19 жовтня 2020, 11:37

"Муніципальна няня": у Вінниці пояснили внесені зміни до порядку отримання цієї послуги

19 жовтня 2020, 09:53

У Вінниці лікарні, де лікують хворих з COVID-19, на 80 % фінансуються з бюджету міста на закупівлю відповідних медикаментів

19 жовтня 2020, 09:23

Вінниця візьме участь у всеукраїнській акції "Озеленння України"

16 жовтня 2020, 15:41

«Безпечне місто»: нові іномарки придбали у Вінниці бійцям спецпідрозділу та поліцейським

16 жовтня 2020, 15:33

"Філармонійне безсоння" : у Вінниці відбудеться другий концерт нового проєкту

16 жовтня 2020, 11:42

У Вінниці для людей з особливими потребами відкривають пункт прокату засобів реабілітації  

16 жовтня 2020, 09:45
Всі новини