За незаконне переправлення кожен з "клієнтів" заплатив понад 2500 доларів у криптовалюті. Двом організаторам "поїздки" загрожує від 7 до 8 років ув'язнення.
Як повідомляють на сайті ГУНП Вінниччини, 16 травня у одному із сіл Піщанської селищної громади поліцейські Крижополя, оперативники Управління міграційної поліції та прикордонники зупинили два транспортні засоби, якими керманичі перевозили чоловіків призовного віку.
В одному з автомобілів перебувала 49-річна жителька Одеси разом із 24-річним земляком. У іншому, за кермом якого знаходився 26-річний житель Дніпра, їхали ще троє чоловіків віком 24, 37 та 38 років — жителі Харківщини та Миколаєва.За попередніми даними, усі четверо мали намір незаконно перетнути державний кордон України поза офіційними пунктами пропуску.
За незаконне переправлення кожен із «клієнтів» перерахував по 2600 USDT на криптовалютний гаманець, реквізити якого отримував через месенджер. Після оплати чоловікам надсилали маршрути руху та інструкції щодо конспірації.
"Двох водіїв слідчі затримали у процесуальному порядку.Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Триває досудове розслідування", - коментують у поліції.

Фото: ГУНП Вінниччини