Новини

На Вінниччині заступниця директора школи привласнила понад 90 тисяч гривень

28 квітня 2021, 14:17

Їй загрожує до 8 років ув'язнення.

Як повідомили на сайті Вінницької обласної прокуратури, завуч і директор однієї з шкіл Могилів-Подільського району фіктивно оформили трудові відносини між навчальним закладом та двома технічними працівниками, які там ніколи не працювали.

З вересня 2018 року по листопад 2019 року педагоги вносили до табелів обліку робочого часу завідомо неправдиву інформацію про кількість відпрацьованих "мертвими душами" днів. Ці відомості вони передавали до відділу освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації для  нарахування заробітної плати.

Спільники також отримали безперешкодний доступ до банківських рахунків підставних працівників. Відтак посадовиці незаконно отримували гроші та розпоряджалися ними на власний розсуд.

"Після зміни керівництва школи та призначення обвинуваченої на посаду директора школи, вона надалі продовжила самостійно вчиняти правопорушення до липня 2020 року", - йдеться в повідомленні.

Загальна сума збитків, завданих державі внаслідок незаконних дій обвинуваченої, становить майже 92 тис. грн.

У разі доведення винуватості колишньої посадовиці, їй загрожує покарання до 8 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років.

Поділитися :