Новини

"Не стоять осторонь проблем та викликів": у Вінниці відзначили найактивніших студентів

17 листопада 2023, 10:20

Подяки міської ради та її виконавчого комітету отримали 20 молодих людей. Їх відзначили за активну громадську позицію, вагомий внесок у культурний розвиток Вінницької МТГ, ініціативу й наполегливість.

Як інформують у міській раді, сьогодні, 17 листопада, в Україні відзначається День студента. З цієї нагоди у Вінниці відбулося традиційне нагородження найактивніших студентів вищих навчальних закладів.

Від імені міського голови та Вінницької міської ради до студентів звернувся секретар міської ради Павло Яблонський.

«Студенти – це потужний рух, який дуже активно бере участь у житті країни та громади. Ваше навчання в університетах припало на важкі для країни часи, але багато студентів сьогодні — це волонтери, добровольці, які захищають наші кордони, це молодь, яка допомагає збирати кошти та необхідну допомогу як громаді, так і нашим військовим, які боронять нашу свободу. Бажаємо вам стати висококласними спеціалістами, знайти себе в тих професіях, які для себе обрали та просто бути щасливими. Перемоги нам усім спільної, і тоді будуть особисті перемоги», – зазначив секретар міської ради Павло Яблонський.

Отримала нагороду сьогодні студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Вікторія Колногозюк. Дівчина радіє, що її роботу, присвячену благу нашої громади цінують.

«Сьогодні студенти – це активна, прогресивна та свідома молодь нашої країни, яка не стоїть осторонь проблем та викликів. Ми систематично допомагаємо та підтримуємо тих людей, які ризикуючи власним життям, захищають кожного з нас», – розповіла Вікторія.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :