Внаслідок аварії 34-річна пасажирка автомобіля від отриманих травм загинула на місці події. Іншого 15-річного пасажира госпіталізували.
Як повідомляють на сайті ГУНП Вінниччини, аварія трапилася 13 липня близько 22:40 на автодорозі між селами Карабелівка та Степанівка Гайсинського району.
40-річний водій автомобіля Lexus не впорався з керуванням та допустив з’їзд транспортного засобу у кювет. У результаті ДТП 34-річна пасажирка автомобіля, жителька одного з сіл Гайсинського району, від отриманих травм загинула на місці події. Інший 15-річний пасажир отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. Керманича затримано у процесуальному порядку. У нього відібрано зразки крові для проведення експертизи.
"За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілої або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України", - коментують у поліції.

Фото: ГУНП Вінниччини