Новини

Підопічні Вінницького терцентру плетуть військовим маскувальні сітки

3 квітня 2024, 10:23

До благодійної справи долучились і відвідувачі Терцентру, і самі соціальні робітники. У результаті вдалося сплести п’ять маскувальних сіток розміром 3 на 9 метрів. Їх прикрасили власноруч зробленими оберегами – сердечками і котиками.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, до Вінницького міського територіального центру завітали військові Збройних Сил України. Підопічні закладу передали Захисникам маскувальні сітки, які літні пані сплели власноруч. Над ними вони трудилися близько двох місяців.

«Підопічні Терцентру завжди активні та ініціативні. Літні відвідувачі закладу залюбки долучаються до благодійних заходів, які департамент соціальної політики завжди підтримує. Цього разу своє завзяття бабусі спрямували на плетіння маскувальних сіток. Ця праця – подяка нашим воїнами за захист», – зазначила директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Як додала директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська, всі матеріали для плетіння сіток працівники Терцентру та департаменту соцполітики закуповували самостійно. Дерев’яний каркас теж робили працівники закладу.

«Коли у мене була вільна година, я обов’язково долучалася до плетіння сіток для наших військових. Вкладаємо у цей процес свою думку, свою працю і сподіваємося на Перемогу», – говорить відвідувачка Терцентру Надія. Її два племінники – Захисники України.

Забирати сітки для свого підрозділу приїхав підполковник Сергій Довгий разом із колегою. Маскувальні засоби ховатимуть від ворога техніку і місця дислокації військових на півдні нашого регіону.

«В сітках завжди є потреба. Ті, які нам передали сьогодні, дуже гарної якості. Дякуємо всім організаторам, ініціаторам і трудівникам, які сплели сітки», – говорить Сергій Довгий.

Фото: Віницька міська рада

Поділитися :