Новини

Садиба Подільського Чарівника запрошує маленьких вінничан на розважальну програму

16 грудня 2022, 12:27

Новорічно-різдвяні заходи для дітей триватимуть з 19 грудня по 19 січня на території Подільського зоопарку радий у Садибі Подільського Чарівника.

Як зазначають у Подільському зоопарку, учасники заходів зможуть відвідати Садибу Подільського чарівника, а казкові феї влаштують цікаву мандрівку локаціями та незабутню екскурсію Подільським зоопарком.

Завдячуючи воїнам ЗСУ, які стримують ворожу навалу, наші маленькі відвідувачі, зокрема, і діти тих, хто воює, діти, які вимушено покинули свої домівки, попри війну зможуть поринути у світ дитинства та відчути справжню казково-магічну різдвяну атмосферу, - йдеться у повідомленні. 

У програмі новорічно-різдвяні руханки навколо ялинки. Подільський чарівник готує гостинці та чекає від діток «листи бажань», а також листи та малюнки для воїнів ЗСУ.

Відправити їх можна на поштову скриньку за адресою: вулиця С. Зулінського, 9 або ж принести особисто. Поштова скринька Подільського чарівника розташована при вході у Садибу.

Будівництво Садиби Подільського чарівника та вхідної групи Подільського зоопарку здійснювалось в рамках проєкту «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля», який розроблено Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, - пишуть у повідомленні. 

Участь у новорічно-різдвяних програмах передбачає попередній запис за телефон: +38(068)160-62-04.

Для дітей воїнів та дітей зі статусом ВПО вхід до зоопарку безкоштовний.

Поділитися :