Новини

Сесія Вінницької міськради: додаткові кошти на ЗСУ, реабілітацію військових та соціальні ініціативи

21 лютого 2025, 16:49

Сьогодні, 21 лютого, на пленарному засіданні сесії депутати Вінницької міської ради затвердили чергове фінансове рішення, за яким левову частку видатків знову спрямовано на основний пріоритет «Безпека та оборона».

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, 21 лютого на пленарному засіданні сесії депутати Вінницької міської ради затвердили чергове фінансове рішення, за яким левову частку видатків знову спрямовано на основний пріоритет «Безпека та оборона». А це кошти у сумі майже 40 млн грн. Вони підуть на закриття потреб передусім наших військових частин щодо забезпечення належних умов виконання завдань та підтримки високого рівня боєготовності. Нагадаємо, загалом на допомогу армії та зміцнення безпекових заходів у громаді цьогоріч з бюджету передбачено виділити більш як 1 млрд грн.

Вінниця продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання, визначенні ключовими пріоритетами, серед яких основним є підтримка Сил безпеки та оборони. Черговим підтвердженням цього стало і сьогоднішнє рішення сесії.

«Ми в цьому рішенні направляємо на пріоритет “Безпека та оборона” 40 млн грн. Зокрема мова йде про закупівлю трьох паливозаправників для військових підрозділів. Сьогодні ті, які ми закуповували раніше, досить ефективно використовуються при відповідних логістичних завданнях тими чи іншими частинами. Крім того, виділяємо кошти на реабілітаційний шпиталь, де відновлюються важкопоранені воїни, які потребують водних процедур для реабілітації. Ще 3 млн грн спрямовуємо для іншого медичного закладу на облаштування та ремонт одного з приміщень. Тож, далі продовжуємо рухатися з точки зору підтримки Збройних Сил та реабілітації військових», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Серед змін до бюджету і фінансування видатків за іншими важливими напрямами.

За пріоритетом «Турбота» направлено суму у майже 6 млн грн на створення Вінницького міського ветеранського простору «Побратим». Відповідно до цього рішення, отримали фінансування й низка громадських організацій, які опікуються проведенням соціальних заходів на підтримку вразливих верств населення.

«Ми підтримуємо багато різних громадських організацій. В межах пріоритету “Турбота”. Це, зокрема, і кризовий центр “Ми поруч”. Ця громадська організація допомагає жінкам, які постраждали від домашнього насильства. На жаль, сьогодні це актуальне питання як в цілому в Україні, так і в нашій територіальній громаді. В першу чергу таким людям потрібна психологічна підтримка, соціальний супровід, юридична та медична допомога», – повідомив міський голова.


Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :