Новини

Ще один тролейбус з автономним ходом перевозитиме пасажирів у Вінниці

5 січня 2021, 17:22

Тролейбус "VinLine" курсуватиме на подовженому маршруті 12А "Гніванське шосе-Немирівське шосе".

Як повідомили на сайті міської ради, 6 січня на продовжений маршрут 12А "Гніванське шосе-Немирівське шосе" випустять ще один тролейбус "VinLine" з автономним ходом. Тепер на маршруті курсуватимуть уже два тролейбуси з автономним ходом, завдяки чому інтервал руху скоротиться і якість послуги покращиться. 

Продовжений тролейбусний маршрут відкрили восени минулого року. На цій ділянці тролейбус автономно проїжджає 7,2 км в обох напрямках - від Гніванського до Немирівського шосе.

"Сьогодні ми протестували роботу ще одного вінницького тролейбусу "VinLine". Тролейбус заряджається від лінії, а коли стоїть в депо, то заряджається від 380 Вт, тобто просто робиться підзарядка. Зарядки вистачає йому тієї, що він заряджається на лінії для стабільної роботи протягом дня. Акумулятор дозволяє їхати 20 км без прив’язки до контактної мережі. Завтра він вийде на маршрут і працюватиме за графіком", - розповів генеральний директор КП "Вінницька транспортна компанія" Михайло Луценко. 

Додамо, тролейбуси "VinLine" створюють на базі Вінницької транспортної компанії. У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси. Цього року планують виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом. Реалізація цього проєкту дозволить покращити сполучення з віддаленими районами та приєднаними територіями.  

Поділитися :