Новини

Спортсмени з Вінниччини привезли нагороди з Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

9 грудня 2020, 09:35

"Золото" змагань отримав Гліб Козловський, 2 срібні медалі у загальний залік вінничан додав Владислав Жуковський.

Як повідомили на сайті Вінницької обласної державної адміністрації, 4-7 грудня у Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Змагання проходили у різних вікових категоріях - серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

Збірна команда Вінницької області представила 9 найсильніших спортсменів - вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

За результатами Чемпіонату, у юнацькій категорії на середній дистанції "золото" виборов Гліб Козловський, Владислав Жуковський отримав 2 срібні медалі - на короткій і середній дистанції. Серед дорослих вінничанка Катерина Дзема посіла 4 і 5 місце, Олена Мироненко виборола 5 місце.

Загалом у змаганнях брали участь 410 спортсменів з 20 регіонів України.

Додамо, спортивне орієнтування - вид спорту, в якому учасники за допомогою спортивної карти і компаса проходять невідому їм дистанцію через контрольні пункти, які розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції або за кількістю набраних очок.