Новини

У чотирьох вінницьких багатоповерхівках розпочали капремонт покрівель

14 травня 2024, 17:12

Усі роботи виконують в межах підготовки до опалювального сезону та направлені на підвищення стійкості міської інфраструктури. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, у зв'язку з початком сезону капремонту покрівель в житловому секторі підрядники приступили до робіт в багатоповерхівках за адресами: на вулиці Келецька, 92, вулиці Стельмаха, 43, а також проспекті Юності, 26 та проспекті Юності, 22.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький, «Стійкість» є одним з основних пріоритетів міста, цьогоріч у бюджеті громади на нього передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це – 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

«Серед згаданих об'єктів більшість, а саме покрівлі будинків на проспекті Юності та вулиці Келецькій, ремонтують за бюджетні кошти, в межах першого капітального ремонту для будинків з ОСББ. Тобто, якщо в будинку створено ОСББ, його мешканці можуть вибрати один з видів капремонту, який буде виконано коштом міського бюджету. Попри те, що ворог хоче припинити життя у наших містах, ми маємо підтримувати порядок, чистоту, ремонтувати елементи будинків», – зазначає директор департаменту.

Покрівлю житловому будинку на Стельмаха, 43 оновлюють на умовах співфінансування з мешканцями, але більша частина витрат фінансується з міського бюджету.

Усі чотири будинки мають плоскі покрівлі. В межах ремонтних робіт тут замінять стяжку, оновлять саме покриття та парапети, виконають обшивку вентиляційних каналів, встановлять водостоки тощо.

Раніше, наприкінці березня підрядники виконали капітальний ремонт частини покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Батозька, 4.

Загалом цього року в місті планують оновити покрівлі понад 10 житлових будинків.

Поділитися :