За виявленими порушеннями складено 3 адміністративні протоколи за ст. 77-1 та ст. 82 КУпАП.
Працівники Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно з дільничним офіцером поліції у Лука-Мелешківській територіальній громаді провели обстеження території з метою виявлення фактів спалювання сухої рослинності та відходів, йдеться на фб-сторінці Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.
Під час перевірки фахівці зафіксували випадки спалювання рослинних залишків і сміття. За виявленими порушеннями складено 3 адміністративні протоколи за ст. 77-1 та ст. 82 КУпАП.
Державна екологічна інспекція у Вінницькій області наголошує, що підпал сухої трави та сміття призводить до забруднення атмосферного повітря небезпечними речовинами; знищення родючості ґрунтів; виникнення пожеж, які можуть швидко поширюватися; знищення живих організмів та погіршення здоров’я людей.
Нагадуємо: спалювання рослинності та відходів заборонено законодавством.
Закликаємо мешканців громади:
- не палити суху траву та сміття;
- обирати безпечні способи утилізації рослинних залишків;
- дбати про чисте повітря та безпеку своїх громад.


