Новини

У селах, приєднаних до Вінницької міської громади, надають послуги, як у "Прозорих офісах"

11 січня 2021, 12:42

Оформити необхідні документи у своєму селі вже мають змогу мешканці Вінницьких Хуторів, Писарівки, Стадниці, Малих Крушлинців і Десни.

З січня цього року мешканцям сіл, що приєдналися до Вінницької міської територіальної громади, можуть отримувати соціальні послуги у Прозорому офісі на Замості або у своїх громадах, де уже створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП. Серед них - надання державних допомог, пільг, субсидій, забезпечення протезно-ортопедичними виробами, засобами технічної реабілітації, санаторно-курортним лікуванням та іншими соціальними гарантіями. Про це інформують на сайті Вінницької міської ради.

"Люди, які проживають в селах Вінницькі Хутори, Писарівка, Щітки, Гавришівка, Стадниця, Великі Крушлинці та Малі Крушлинці для отримання адміністративних послуг соціального спрямування, якщо їм зручно, можуть звертатися до Прозорого офісу, що на Замості (вул. Замостянська,7). Прийом громадян відбувається на другому поверсі, щоденно (крім вихідних) з 9:00 до 17:00 годи. Відзначимо, що у зв'язку з карантинними обмеженнями прийом відбувається тільки за попереднім записом", - розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.

Разом з тим, мешканці приєднаних населених пунктів Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Малі Крушлинці, Десна можуть оформити необхідні документи у своїх селах, оскільки там уже облаштовано віддалені робочі місця.

Адміністратори прийматимуть двічі на тиждень за таким графіком:

  • Десна: вівторок та четвер з 9:00 до 14:00;
  • Писарівка та Щітки: понеділок та середа з 9:00 до 14:00;
  • Малі Крушлинці: понеділок та середа з 9:00 до 14:00;
  • Стадниця: вівторок та четвер з 9:00 до 14:00;
  • Вінницькі хутори: вівторок та четвер з 9:00 до 14:00.

У Гавришівці та Великих Крушлинцях такі віддалені робочі місця адміністраторів Прозорих офісів з'являться незабаром.

Усі деталі, пов'язані з отриманням соціальних послуг, можна уточнити за телефонами: 50-86-72; 50-86-81; 50-86-64 50-86-77.

Поділитися :