Новини

У Вінниці до кінця року планують створити 585 "ковідних" ліжок

26 листопада 2020, 15:11

На початку пандемії у місті було 45 "ковідних" ліжок, станом на сьогодні їх кількість зросла до 422.

На сайті міської ради повідомили, що на сьогодні у Вінницькій міській клінічній лікарні №3 розгорнули 112 ліжок та 21 функціонуючу кисневу точку. У закладі продовжуються роботи над збільшенням ліжко-місць для лікування пацієнтів з коронавірусом та облаштовують нові кисневі точки. Міська клінічна лікарня №3 приймає пацієнтів з COVID-19 з середини вересня.  На початку пандемії у закладі облаштували 60 ліжок та 6 кисневих точок в палаті інтенсивної терапії. 

Як тривають роботи сьогодні, 26 листопада, проінспектував вінницький міський голова Сергій Моргунов. Наразі на третьому поверсі МКЛ №3 облаштовують відділення для хворих з COVID-19. Уже замінили вікна, зробили стяжку стін, підлоги, стелі. Замінили усі комунікаційні мережі та встановили спеціальну систему вентиляції та рекуперації відповідно до санітарно-гігієнічних вимог. 

Для закладу закупили необхідне обладнання: 3 апарати ШВЛ високого класу, 5 концентраторів кисню, 6 моніторів пацієнта, 6 інфузоматів, мобільний рентгенівський діагностичний апарат, 3 шприцевих насоси, портативний УЗД апарат, комплект обладнання для проведення дослідження методом ІФА, 2 лабораторні центрифуги, 30 функціональних медичних ліжок, 6 функціональних 4-секційних ліжок, подушки, ковдри та комплекти постільної білизни, а також 10 пульсоксиметрів. 

У лікарні створено блок інтенсивної терапії із чотирьох палат з наявними 6 апаратами ШВЛ. Є п’ять «ковідних» медичних бригад для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19. 

«На завершальному етапі роботи по облаштуванню зовнішнього та внутрішнього кисневого трубопроводу. Кисень буде облаштований на усі заплановані 130 ліжок.  З серпня ми отримали 27 млн грн з міського бюджету. З яких 9 млн грн на обладнання, 9 млн грн на медикаменти, розхідні матеріали і засоби індивідуального захисту. На сьогодні ми забезпечені повністю медикаментами. Підрядники працюють якісно і в шаленому темпі. Це відділення, яке ми облаштовуємо, розраховано на 32 ліжка. Палати мають одну із сучасних систем вентиляції. Хочу також подякувати усім, хто нам допоміг у проведенні робіт, а це і фірма «Барлінек», «НЕСС ГРУП» та інші наші меценати», - розповіла директор КНП «ВМКЛ №3» Наталія Шуткевич. 

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що роботи по створенню додаткових  ліжок для хворих на COVID у міській лікарні №3 тривають з середини жовтня.  

«Спільними зусиллями практично за місяць ми кардинально змінили ситуацію по палатах, по забезпеченню обладнання і готовності приймати хворих з коронавірусом у  міській лікарні №3.  Ми в жовтні виділили 83 млн грн на облаштування додаткових ковідних ліжок у міських закладах. На початку пандемії у нас було 45 ковідних ліжок. На сьогодні ми маємо уже 422, і наше завдання до кінця року створити 585 ліжок. Вони мають бути забезпечені необхідним обладнанням. Паралельно ми дали доручення по всіх лікарнях замінити старі ліжка, яким уже 20-30 років. Замість них мають бути багатофункціональні з відповідними матрацами, закуповуємо додаткову постільну білизну, щоб створити належні умови для пацієнтів. У лікарні №3 палати робляться із окремими санвузлами, чого раніше не було, у кожній - буде по два ліжка, але за необхідності може бути ще доставлене третє. Хочу подякувати меценатам, які долучилися до проведення робіт. Крім того, важливо забезпечити кисневі точки  – наше завдання забезпечити мінімум 482 кисневих точок по всіх міських закладах, у які госпіталізують хворих на COVID», - розповів Сергій Моргунов. 

Додамо, ремонтні роботи у клінічній лікарні №3 планують завершити до кінця місяця. 

Поділитися :

Останні новини

Вінницька прокуратура виявила порушення прав засуджених в одній з колоній області

25 січня 2021, 14:14

У Вінниці зросла кількість літніх пацієнтів з COVID-19

25 січня 2021, 13:47

Вінничанин наніс смертельний удар сокирою своїй 82-річній матері

25 січня 2021, 13:10

Вінниччина на другому місці за кількістю проведених закупівель в системі PROZORRO

25 січня 2021, 09:58

Вінниччину на Всеукраїнському онлайн-фестивалі "Зимові візерунки" представив ансамбль танцю "Радість"

22 січня 2021, 13:01

Вінницький планетарій відновлює роботу після локдауну

22 січня 2021, 12:43

На Вінниччині чоловік незаконно видобував корисні копалини загальнодержавного значення

22 січня 2021, 11:15

Вінницький театр ім. Садовського готує прем'єру мюзиклу "Красуня і Чудовисько"

22 січня 2021, 10:46

У січні понад 10 тисяч мешканців Вінницької ТГ отримали виплати у рамках програми "Вінничани важливі"

22 січня 2021, 10:23

27-річний Артур Загорулько став новим президентом вінницького ФК "Нива"

22 січня 2021, 09:39
Всі новини