Новини

У Вінниці продовжують обговорення проєкту бюджету на 2024 рік

7 грудня 2023, 17:10

Пріоритет №1 – безпека та оборона — залишиться ключовим і у новому році. Це підтримка частин Збройних Сил, Національної поліції, Тероборони й інших формувань.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, в умовах воєнного стану одним із пріоритетів є стійкість громади, а для цього має бути безперебійна та ефективна робота критичної інфраструктури. Саме це знайшло відображення в новому бюджеті, проєкт якого представили сьогодні на зібраннях у двох комунальних підприємствах: «Вінницяміськтеплоенерго» та «Вінницька транспортна компанія».

Задля дотримання безпекових заходів, обидві зустрічі відбулись в укриттях. Детально ознайомитись із кожним напрямом видатків бюджету присутні мали змогу за допомогою детальних презентацій, представлених департаментами фінансів, освіти, охорони здоров’я та соціальної політики ВМР. А також – поставити запитання до заступників міського голови та почути вичерпні відповіді.

"Зважаючи на російську ворожу агресію, пріоритет №1 – безпека та оборона — залишиться ключовим і у новому році. Це підтримка частин Збройних Сил, Національної поліції, Тероборони й інших формувань. Другим пріоритетом є стійкість, що включає зміцнення економіки, стабільну роботу критичної інфраструктури, закладів охорони здоров’я та освіти. Ми спрямували всі свої зусилля, щоб наповнити бюджет: активно працювали з колегами над підтримкою підприємців та приймали у громаді релокований бізнес. Як результат, у нас збільшилась кількість суб’єктів господарювання та робочих місць, а це дає можливість підтримувати критичну інфраструктуру, роботу закладів освіти та медицини нашої громади. Третім пріоритетом муніципалітету є турбота. Йдеться про підтримку військовослужбовців, членів їхніх сімей, родин загиблих, а також вразливих верств населення. Саме на ці три ключові пріоритети ми й будемо спрямовувати бюджетні кошти у прийдешньому році за рішенням депутатського корпусу та міського голови, а надходження на втілення проєктів розвитку ми очікуємо тільки від наших зовнішніх донорів",– говорить Андрій Очеретний.

Зокрема, за активну роботу з міжнародними донорами подякував трудовому колективу КП «Вінницямісьтеплоенерго» заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк:

"Практично більше 30 млн грн ви залучили на своє підприємство. Ви отримали генератори, когенераційні установки, кабельні лінії, труби тощо. За рахунок вашого підприємства ми забезпечили частково і школу, і медзаклади генераторами. За це від населення Вінниці вам велике дякую".

Працівники Вінницької транспортної компанії цікавились питаннями розвитку колійного транспорту та оновлення рухомого складу новими транспортними одиницями. Андрій Очеретний повідомив, що в наступному році продовжиться робота з міжнародними партнерами, аби залучити підтримку іноземних донорів на ці потреби, а з міського бюджету видатки по даному напрямку поки що на паузі.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :