У Вінниці 2 серпня на Вишенському озері відбудеться безкоштовна гастрокультурна подія «Літо нашого дитинства» в межах міського проєкту «СУСІДИ». Для відвідувачів підготували фуд-корт, живу музику, майстеркласи для дітей, спортивні активності та благодійний збір на потреби військових.
Захід триватиме з 15:00 до 20:00 на території Вишенського озера. Вхід для всіх охочих — вільний. Інформує КП «Офіс туризму Вінниці».
У програмі — фуд-корт із локальними стравами від крафтової пекарні «Подільський ремісник», кулінарного простору «За столом» та Богдана Білокура, виступи музикантів Олександра KoHaN, фортепіанної студії Dream Melody, Олександри Близнюк і Колі Тарасенка.
Також для гостей підготували дитячі майстеркласи, аквагрим, виготовлення ляльки-мотанки, тематичні фотозони та вечірню програму зі стретчингом і DJ-сетом від Svitlo Community.
Під час події організують благодійний збір коштів на ремонт автомобіля для 120-ї окремої бригади територіальної оборони.
«Подія має важливу благодійну мету: під час заходу збиратимуть кошти на ремонт автомобіля для 120-ї бригади ТрО», — повідомили організатори.


Фото: ФБ/Фонд громади "Подільська громада"