Новини

У Вінниці відбулася акція пам'яті Героя України льотчика Дениса Бадіки

31 березня 2026, 12:58

Побратими, рідні та друзі загиблого Захисника, спільнота родин полеглих воїнів, представники департаменту соціальної політики, управління ветеранської політики, небайдужі вінничани хвилиною пам’яті, живим коридором та посланням вдячності згадали Героя та вшанували його подвиг.

Про це інформують на фб-сторінці Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

«Загиблі Герої України… Завдяки їхньому подвигу ми маємо змогу продовжувати боротьбу, жити та планувати майбутнє наших дітей. Водночас не маємо права ні на мить забувати про те, кому ми зобов’язані життям у відносно мирній Вінниці. Денис Бадіка був льотчиком-штурманом, боронив небо нашої держави, а тепер – назавжди у небесному строю, залишаючись серед тих, хто тримає для нас українське небо», – звернулася до присутніх директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Символічно, що учасники акції принесли білі квіти, які згодом виклали навколо портрета Героя. А ваза, що стояла поруч, поступово наповнилася «крилами» паперових літачків – символів вдячності від вінничан Герою. Усі ці послання родина взяла із собою, аби мати поряд із собою слова пам’яті та шани воїну.

Денис Бадіка – Герой, що поза зоною радарів, але в самому центрі нашої пам'яті.

Вічна пам’ять усім полеглим оборонцям нашої країни. Співчуття рідним…

Фото: фб/Департамент соціальної політики Вінницької міської ради

Поділитися :