Новини

У Вінниці відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків 2014 р.н та молодших

22 червня 2026, 16:18

За результатами змагань вінничани показали гарний результат посівши перше та третє загальнокомандні місця.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, турнір, приурочений до Дня батька, пройшов на спортивному майданчику міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та об’єднав юних баскетболістів із різних міст України. Протягом змагань команди демонстрували спортивну майстерність, наполегливість і командну взаємодію.

«Впродовж дня ми стали свідками яскравих матчів, напруженої боротьби, командного духу та справжньої любові до баскетболу. Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо всім спортсменам нових звершень, яскравих перемог, міцного здоров’я та невичерпної любові до спорту», – зазначив голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Результати змагань:

І місце – Вінниця 1 (тренер Олександр Главатчук)

ІІ місце – Дніпро 1 (тренер Олексій Лев)

ІІІ місце – Вінниця 13 (тренери Ганна Заєць, Володимир Серачов)

MVP турніру – Єгор Главатчук (Вінниця 1).

Кращі гравці команд:

  • Дмитро Кузнєцов (Вінниця 2)
  • Тимофій Кабанов (Дніпро 2)
  • Данило Постовий (Вінниця 13)
  • Михайло Бойко (Дніпро 1)
  • Денис Кушнір (Вінниця 1)

Символічна п’ятірка турніру:

  • Богдан Івацко (Вінниця 2)
  • Іван Сокал (Дніпро 2)
  • Володимир Сич (Вінниця 13)
  • Максим Гуня (Дніпро 1)
  • Михайло Левандовський (Вінниця 1)

Турнір став ще однією нагодою для юних спортсменів проявити свої здібності та здобути змагальний досвід.


Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :