Новини

У Вінниці відремонтували мережу теплозабезпечення в будинку за адресою Чорновола, 6

26 лютого 2024, 12:37

У процесі капремонту старі металеві зношені труби замінили сучасними поліпропіленовими, які не піддаються корозії, що збільшує термін їх експлуатації до 50 років.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, у Вінниці стартували заплановані на цей рік капітальні ремонти внутрішньобудинкових мереж. Першим будинком, де здійснили такі роботи, цьогоріч стала багатоповерхівка за адресою вулиця Чорновола, 6. Тут замінили систему опалення, оскільки стара мережа зносилась з часом.

"Ми маємо підтримувати стан нашої критичної інфраструктури в належному стані, забезпечуючи її стійкість та надійність навіть в нинішніх реаліях. Адже зволікання в таких випадках може призвести до подальших втрат теплової енергії та незручностей для містян", - зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький.

За його словами, у сфері житлового господарства основна увага приділятиметься найбільш критичним об'єктам, стан яких не дозволяє чекати.

У будинку на Чорновола, 6 раніше було створено ОСББ. Тепер міська рада допомогла покращити стан його мереж. Роботи виконувались бюджетним коштом.

"Підрядна організація оновила систему внутрішньобудинкового опалення. Завдяки проведеним роботам під час опалювального сезону. Проведені роботи дозволять запобігти аварійним поривам, а відтак - забезпечити безперебійність надання містянам послуги. Крім того, відсутність аварійних ситуацій дозволяє заощаджувати до 15% ресурсів", - зазначає Віталій Місецький.

Цьогоріч у Вінниці планується замінити внутрішньобудинкові мережі у 6 багатоповерхівках. Наразі підрядники проводять роботи ще в двох багатоквартирних будинках: на вул. Стрілецькій, 93 та пров. Цегельному, 14.

Загалом на пріоритет «Стійкість» цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це – 40 % коштів, які не входять до захищених статтей.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :