Новини

У Вінниці визначились з кандидатами, які балотуються в депутати міської ради по виборчим округам

8 жовтня 2020, 09:43

Створено інфографіку на якій можна побачити розподіл Вінниці на виборчі округи та межі кожного округу окремо. Також  виборцям показали списки кандидатів на посаду міського голови та  у депутати до міської ради. 

Як повідомили на сайті Vежі, стало остаточно відомо як Вінницю поділили на округи, в якому районі та за кого з кандидатів можна буде проголосувати вже зовсім скоро - 25 жовтня 2020 р. Журналісти видання розробили спеціальну інфографіку з розподілом міста на округи. В описі до кожного зображення можна ознайомитися з переліком кандидатів у депутати від усіх партій по кожному з шести округів. 

В цьому окрузі балотуються 114 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана 

Мельник Олександр Сергійович

Куца Світлана Валентинівна

Андреев Андрій Андрійович

Чернега Олександр Михайлович

Перлов Віктор Євгенійович

Савельєва Тетяна Володимирівна

Волошенюк Оксана Валеріївна

Затайдух Костянтин Юрійович

Шуткевич Наталія Григорівна

Ярова Світлана Андріївна

Слуга народу

Теренчук Олександр Вікторович

2 Маліновська Ольга Олегівна

3 Кісільова Тетяна Володимирівна

4 Юрчак Маргарита Ігорівна

5 Івашко Олександр Дмитрович

6 Пришляк Наталя Вікторівна

7 Корчунов Олександр Васильович

8 Малецький Сергій Сергійович

9 Федик Андрій Володимирович

10 Токар Наталія Іванівна

11 Науменко Артем Андрійович

Європейська Солідарність

Чайковський Павло Миколайович

2. Затайдух Роман Олегович

3. Томашкевич Антон Ігоревич

4. Прутська Тетяна Юріївна

5. Плакида Наталія Олексіївна

6. Протопіш Марина Михайлівна

7. Григорук Григорій Ілліч

8. Римаренко Інна Анатоліївна

9. Мудрик Ярослав Антонович

Батьківщина

Коробкін Юрій Миколайович

2 Ширяєва Тетяна Борисівна

3 Швець Володимир Миколайович

4 Мріх Оксана Михайлівна

5 Янчук Володимир Іванович

Партія Вінничан

Грищук Олексій Анатолійович

2 Бартко Олександр Олександрович

3 Вихованець Олександр Юрійович

4 Васильєва Надія Вікторівна

5 Панчук Ольга Вікторівна

6 Дунаєвський Іван Сергійович

7 Бабій Анастасія Вікторівна

Голос

Давидюк Володимир Володимирович

2 Полюхович Іван Іванович

3 Овчарук Марія Валентинівна

4 Татарьонок Ольга Миколаївна

5 Григоренко Юлія Юріївна

Опозиційні платформа “За життя”

Смотрич Сергій Георгієвич

2 Гармаш Олександр Сергійович

3 Чулий Сергій Євгенович

4 Панасюк Ніна Петрівна

5 Шевченко Вероніка Василівна

6 Галаган Михайло Михайлович

7 Мандзулашвілі Тамаз Георгійович

8 Паламарчук Ігор Олегович

9 Сташко Тетяна Миколаївна

10 Чайка Руслана Іванівна

11 Левченко Сергій Петрович

“За майбутнє”

Адамчук Максим Володимирович

2 Халуп’як Тетяна Іванівна

3 Тодосійчук Володимир Леонідович

4 Осокін Андрій Юрійович

5 Маршук Ліна Миколаївна

6 Цебровський Олег Федорович

ВО “Свобода”

Гайдай Андрій Сергійович

2 Галайко Богдан Миколайович

3 Кондратюк Людмила Миколаївна

4 Балдуха Андрій Васильович

5 Стефанкова Наталя Миколаївна

“Сила і честь”

Антонюк Віталій Васильович

2. Зарічук Олександр Євгенович

3. Захарова Олена Володимирівна

4. Колісник Світлана Миколаївна

5. Демов Сергій Олександрович

Радикальна партія Олега Ляшка

Барчишена Альона Олександрівна

2. Шиндер Андрій Васильович

3. Осадчук Ірина Валеріївна

4. Лялюк Артем Григорович

5. Логвінова Людмила Леонідівна

6. Войтко Тарас Анатолійович

7. Ланова Інеса Семенівна

“Наш край”

Пічкур Володимир Михайлович

2 Коваль Галина Вікторівна

3 Онофрійчук Валентина Віталіївна

4 Івасик Олександр Сергійович

5 Павлов Павло Русланович

6 Олейнікова Леся Олександрівна

Народний Рух України

Щербань Валерій Михайлович

2. Сіранчук Михайло Іванович

3. Войтко Вікторія Володимирівна

4. Кватернюк Володимир Юрійович

5. Ліміна Вероніка Юріївна

Рух справедливості

Солей Вадим Васильович

2 Дементьєва Олена Олександрівна

3 Черниш Микола Васильович

4 Остапенко Ілля Анатолійович

5 Магденко Оксана Юріївна

Партія “Адвокат”

Яковенко Сергій Євгенович

2 Сідлецька Юлія Олександрівна

3. Маковій Юлія Олександрівна

4 Місевич Валентин Олександрович

5 Якобчук Тарас Іванович

Партія Шарія

Мовчан-Яблонський Енріке Мігель Антоніо

2 Безрученко Денис Павлович

3 Король Наталія Дмитрівна

4 Кузін Іван Олегович

5 Слівіна Леся Маратівна

6 Колупаєв Євген Вадимович

Партія “Воля”

Удод Микола Васильович

2. Дужак Віталій Анатолійович

3. Слободяник Юлія Едуардівна

4. Крупільницький Віталій Миколайович

5. Голота Іванна Петрівна

6. Мінкіна Надія Миколаївна

7. Попадюк Юрій Григорович

8. Удод Катерина Вікторівна

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Карпенко Андрій Олександрович

Горобчишина Ніна Петрівна

Баскевич Григорій Григорович

Михайлишена Людмила Леонідівна

Олійник Аліна Вікторівна

Постоловська Олена Петрівна

Маляренко Ігор Олександрович

Колос Олена Анатоліївна

Красноголов Віталій Леонідович

В цьому окрузі балотуються 111 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана

Яблонський Павло Васильович

2 Терліковський Вячеслав Васильович

3 Поджаренко Катерина Євгенівна

4 Баранович Ірина Анатоліївна

5 Павлюк Василь Петрович

6 Парвадов Олександр Онисимович

7 Білик Ольга Юріївна

8 Матвійчук Ярослав Володимирович

“Слуга народу”

Плясовиця Віталій Юрійович

2 Ганчук Михайло Дмитрович

3 Сітарський Владислав Сергійович

4 Жучинська Олена Анатоліївна

5 Тохтунова Оксана Анатоліївна

6 Лещенко Анна Михайлівна

7 Кулініч Максим Вікторович

8 Ємельянов Родіон Ігорович

9 Хаджинов Максим Геннадійович

10 Манубата Джулія Емека

“Європейська солідарність”

Гаврилова Олена Анатоліївна

2. Гулеватий Сергій Олександрович

3. Синявська Інна Олександрівна

4. Почтар Анатолій Вікторович

5. Козанчук Сергій Анатолійович

6. Заливанський Андрій Іванович

7. Яриковська Людмила Вікторівна

8. Луценко Олексій Петрович

9. Бондаренко Олена Вячеславівна

“Батьківщина”

Мейдич Тетяна Володимирівна

2 Гайструк Сергій Анатолійович

3 Побережний Михайло Олександрович

4 Гуменчук Віктор Леонідович

5 Бодачевська Яна Володимирівна

6 Ткаченко Едуард Григорович

Партія Вінничан

Бессараба Олена Юріївна

2 Лета Олексій Іванович

3 Бойко Олексій Романович

4 Рижов Максим Петрович

5 Денисова Олена Петрівна

6 Сіденко Ольга Сергіївна

7 Рабоконь Вадим Васильович

“Голос”

Рожок Володимир Васильович

2 Ревенко Марина Борисівна

3 Доменюк Володимир Миколайович

4 Кушта Наталія Олександрівна

5 Прокопчук Юлія Володимирівна

Опозиційна платформа “За життя”

Аксельрод Роман Борисович

2 Михайлов Едуард Едуардович

3 Кордулян Сергій Харитонович

4 Жовмір Дарія Олександрівна

5 Ткачук Анна Вікторівна

6 Станкевич Микола Григорович

7 Кметюк Світлана Анатоліївна

8 Юрлова Лариса Іванівна

“За майбутнє”

Мореходов Андрій Анатолійович

2 Шеванюк Олена Миколаївна

3 Каращенко Ольга Олександрівна

4 Степанюк Дмитро Васильович

5 Вартанян Георгій Варткесович

6 Галієнко Арсен Борисович

7 Баранюк Вікторія Вікторівна

8 Шевчук Дмитро Григорович

ВО “Свобода”

Стороженко Олег Михайлович

2 Головащенко Тетяна Василівна

3 Уманець Ірина Володимирівна

4 Байгуанова Жанна Володимирівна

5 Столяр Сергій Петрович

“Сила і честь”

Осадчук Петро Пилипович

2. Капітанчук Ірина Володимирівна

3. Касіяненко Василь Харитонович

4. Чирка Ольга Вікторівна

5. Пачевський Віктор Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка

Панасюк Олександр Миколайович

2. Голяк Наталія Олександрівна

3. Мельник Юрій Іванович

4. Щербанюк Марина Володимирівна

5. Шкробот Олена Василівна

“Наш край”

Маслов Володимир Олександрович

2 Коваль Валерій Євгенійович

3 Кожухар Тетяна Броніславівна

4 Кіслюк Олег Олександрович

5 Спридонюк Таїсія Степанівна

Народний Рух України

Верич Андрій Анатолійович

2. Сохацький Федір Миколайович

3. Бондар Сергій Петрович

4. Гандурська Ольга Ігорівна

5. Лавріненко Іванна Віталіївна

Рух Справедливості

Обідник Микола Дем’янович

2 Лісецька Марія Миколаївна

3 Штоюнда Євген Валентинович

4 Магденко Оксана Віталіївна

5 Моторна Ірина Михайлівна

Партія “Адвокат”

1 Іноземцев Олександр Павлович

2 Кравчук Лариса Василівна

3 Лянге Олег Вячеславович

4 Малюта Діана Юріївна

5 Бойко Наталя Ігорівна

Партія Шарія

Пшебельський Олександр Вікторович

2 Данилюк Юрій Ілліч

3 Байдак Дар’я Валеріївна

4 Марчук Ілона Сергіївна

5 Єфремов Кирило Олександрович

Партія “Воля”

Воловодюк Володимир Володимирович

2. Патлатюк Артем Анатолійович

3. Дужак Ольга Олександрівна

4. Скрупський Володимир Михайлович

5. Андрєєва Тетяна Аркадієвна

6. Якименко Анатолій Леонідович

7. Мінкіна Марія Володимирівна

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Буран Валентина Василівна

Шевчук Наталія Олегівна

Шафір Михайло Володимирович

Карпенко Аліна Андріївна

Браславський Ярослав Вікторович

Бобрусь Ольга Павлівна

Кутельмах Олег Ігорович

Вовк Ангеліна Василівна

Лукіянчук Євгеній Вікторович

 

У третьому виборчому окрузі балотуються 125 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана

Іващук Антоніна Янківна

2 Ткачук Ігор Віталійович

3 Василюк Світлана Михайлівна

4 Ковальчук Тарас Вікторович

5 Піжевський Андрій Анатолійович

6 Третяк Олександр Олександрович

7 Присяжнюк Тарас Миколайович

8 Молдован Анастасія Валеріївна

9 Мельник Софія Михайлівна

10 Курчин Нікіта Сергійович

“Слуга народу”

Головчук Юлія Олександрівна

2 Борісова Юлія Геннадіївна

3 Джуган Віктор Володимирович

4 Карпенко Максим Борисович

5 Орленко Олександр Іванович

6 ШінкарукДиковицька Марія Михайлівна

7 Боднар Сергій Вікторович

8 Бражнікова Юлія Олександрівна

9 Малахов Віктор Володимирович

 

“Європейська солідарність”

Майструк Олександр Олександрович

2. Грушко Жанна Вячеславівна

3. Басюк Юрій Петрович

4. Вальовська Віра Василівна

5. Зінченко Дмитро Володимирович

6. Федоровський Олександр Сергійович

7. Курченко Лариса Леонідівна

8. Миколюк Ярослав Петрович

 

“Батьківщина”

Іорданов Юрій Іванович

2 Ткачук Григорій Стахович

3 Бойчук Валентина Анатоліївна

4. Розборський Олег Федорович

5. Вишневська Людмила Олександрівна

6. Прищак Максим Русланович

7. Крайня Тетяна Василівна

8. Крина Роман Олександрович

9. Левицька Леся Вікторівна

10 Вишневський Анатолій Іванович

Партія Вінничан

Філонов Микола Валерійович

2 Гуменний Леонід Олександрович

3 Никифорова Тетяна Михайлівна

4 Давиденко Юлія Вікторівна

5 Денисов Ігор Вікторович

6 Пінчук Роман Сергійович

7 Корченюк Анастасія Романівна

 

“Голос”

Кошелєва Любов Олексіївна

2 Корпан Олександр Олександрович

3 Корсун Андрій Васильович

4 Мізева Катерина Олександрівна

5 Сушак Сергій Васильович

6. Бородій Юлія Сергіївна

Опозиційна платформа “За життя”

Грушко Сергій Сергійович

2 Горлачов Ігор Ярославович

3 Піскун Донатас Натанович

4 Лепей Олена Володимирівна

5 Барабаш Людмила Михайлівна

6 Нечипорук Олександр Володимирович

7 Мороз Олександр Валентинович

8 Костик Наталя Олександрівна

9 Шевченко Маргарита Петрівна

10 Караван Андрій Анатолійович

“За майбутнє”

Ткачук Павло Григорович

2 Дніпровська Альона Володимирівна

3 Єрмаков Олег Євгенійович

4 Гоч Сніжана Анатоліївна

5 Гончар Олена Олександрівна

ВО “Свобода”

Шестопалюк Сергій Васильович

2 Фурман Тарас Юрійович

3 Базелюк Марія Степанівна

4 Мельничук Павло Петрович

5 Нікіфорова Олена Михайлівна

 

“Сила і честь”

Трофимчук Роман Михайлович

2. Костюк Наталія Петрівна

3. Поліщук Віталій Васильович

4. Чирка Олександр Михайлович

5. Мазур Наталія Леонідівна

Радикальна партія Олега Ляшка

Вічковський Вадим Вячеславович

2. Голяк Юрій Леонідович

3. Маринюк Юлія Володимирівна

4. Радзіх Василь Валерійович

5. Чернобиль Алла Григорівна

6. Камінська Ольга Петрівна

“Наш край”

Рубан Валерій Олексійович

2 Мельникова Анна Володимирівна

3 Головатий Гліб Володимирович

4 Рочняк Роман Юрійович

5 Купрійчук Тетяна Миколаївна

Народний рух України

Барвінченко Олександр Вікторович

2. Нікітюк Тетяна Геннадіївна

3. Білан Микола Васильович

4. Котик Інна Олександрівна

5. Курочка Олександр Тарасович

6. Лазуренко Олександр Григорович

Рух справедливості

Мустафаєв Тимур Тарханович

2 Радьога Катерина Михайлівна

3 Іванцова Наталя Степанівна

4 Гавриш Олена Йосипівна

5 Окрема Дмитро Сергійович

Партія “Адвокат”

Лук’янець Валерій Володимирович

2 Белінська Оксана Віталіївна

3 Федоренко Євген Леонідович

4 Чорна Ольга Михайлівна

5 Тичинський Микола Валентинович

Партія Шарія

Отеранський Вячеслав Олександрович

2 Артеменко Артем Вікторович

3 Партій Ілля Вікторович

4 Невідома Катерина Олегівна

5 Будзінська Ольга Віталіївна

6 Гурін Ігор Олександрович

 

Партія Воля

Барицький Максим Миколайович

2. Жаровська Олена Петрівна

3. Кащина Лариса Петрівна

4. Ткаченко Ярослав Анатолійович

5. Волхова Оксана Антонівна

6. Пилявець Валерій Васильович

7. Накельська Олеся Степанівна

8. Власюк Михайло Миколайович

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Іванова Олена Анатоліївна

Старий Микола Миколайович

Тепленко-Дідик Марина Володимирівна

Парійчук Микола Юрійович

Душкевич Людмила Василівна

Панчук Ольга Василівна

Мигун Павло Петрович

Логінова Наталія Антоліївна

Шкурак Віталій Анатолійович

У четвертому виборчому окрузі балотуються 122 кандидати та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана 

Чорновол Володимир Іванович

2 Бабій Петро Валерійович

3 Мира Дмитро Вікторович

4 Мончак Юлія Вікторівна

5 Ковалюк Людмила Дмитрівна

6 Торкотюк Віктор Вікторович

7 Літвінова Наталя Миколаївна

8 Марцинковський Леонід Васильович

“Слуга народу”

Корженко Костянтин Іванович

2 Сидоренко Дмитро Сергійович

3 Подолянчук Діана Станіславівна

4 Опольська Наталя Михайлівна

5 Головчук Олександр Володимирович

6 Лисов Вадим Георгійович

7 Кашпрук Юлія Анатоліївна

8 Муха Роман Володимирович

9 Амонс Олександра Олегівна

10 Зварич Людмила Миколаївна

11 Паламарчук Михайло Ігорович

“Європейська солідарність”

Понайотова Юлія Віталіївна

2. Калетюк Ярослав Костянтинович

3. Домбрівська Ольга Сергіївна

4. РоманюкГолінко Світлана Віталіївна

5. Біліченко Сергій Феодосійович

6. Мельник Людмила Леонідівна

7. Шпорт Олександр Сергійович

8. Тихоніна Світлана Володимирівна

9. Романенко Олександр Анатолійович

“Батьківщина”

Тихонюк Вікторія Миколаївна

2. Орловська Тетяна Іванівна

3. Голоскевич Вікторія Василівна

4. Литвін Олександр Валерійович

5 Бодачевськи й Максим Васильович

6. Розжива Оксана Євгенівна

Партія Вінничан

Корченюк Роман Володимирович

2 Кицик Валерій Леонідович

3 Обезюк Вячеслав Володимирович

4 Важова Ольга Йосипівна

5 Коваленко Тетяна Юріївна

6 Никифорова Лариса Петрівна

7 Желіховський Володимир Миколайович

“Голос”

Сірко Олексій Васильович

2 Кремінський Владислав Олегович

3 Вальчук Микола Сергійович

4 Бандерс Інна Станіславівна

5 Гончарук Інга Анатоліївна

Опозиційна платформа “За життя”

Педорченко Олександр Вікторович

2 Гетьман Олександр Якович

3 Узелков Вячеслав Валентинович

4 Нагорняк Ірина Олександрівна

5 Закутаєва Анастасія Олександрівна

6 Балдуха Олександр Васильович

7 Мазуренко Денис Анатолійович

8 Григорян Карен Гургенович

9 Скутельник Інна Анатоліївна

10 Марценюк Світлана Анатоліївна

“За майбутнє”

Юр Олександр Миколайович

2 Калашніков Дмитро Ігорович

3 Рудий Олег Олександрович

4 Коваль Марина Миколаївна

5 Комендантова Наталія Миколаївна

6 Ткачук Антоній Григорович

ВО “Свобода”

Уманець Ігор Олексійович

2 Базелюк Василь Федорович

3 Стороженко Юлія Григорівна

4 Івасько Яна Василівна

5 Скрипченко Валерій Володимирович

Сила і честь

Семчук Володимир Трохимович

2. Мисліцька Наталія Анатоліївна

3. Севастьянов Сергій Станіславович

4. Литвинчук Тамара Миколаївна

5. Гринчак Валерій Васильович

6. Ксендзова Оксана Сергіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Світлана Юріївна

2. Мусіровський Олексій Анатолійович

3. Мамонова Інна Анатоліївна

4. Бабіна Олена Анатоліївна

5. Кременюк Михайло Володимирович

“Наш край”

Бойко Микола Борисович

2 Олійник Надія Іванівна

3 Мельников Віктор Леонідович

4 Телегузов Валентин Васильович

5 Баліцька Олеся Павлівна

Народний рух України

Сьомкін Сергій Вікторович

2. Бурбело Сергій Михайлович

3. Чубенко Сніжана Василівна

4. Навчук Галина Олександрівна

5. Попович Михайло Миколайович

Рух справедливості

Сороколіта Людмила Петрівна

2 Мацера Світлана Миколаївна

3 Глива Олександр Леонідович

4 Радзієвський Ігор Дмитрович

5 Вермінський Віктор Андрійович

Партія “Адвокат”

Маковій Володимир Андрійович

2 Джигірей Світлана Владиславівна

3 Іноземцев Артем Антонович

4 Левицька Оксана Іванівна

5 Іноземцева Галина Іванівна

Партія Шарія

Слаблюк Віктор Володимирович

2 Пастухова Олександра Андріївна

3 Чаланов Владислав Васильович

4 Талімончик Олена Вікторівна

5 Стрілець Валерій Олександрович

6 Юзькова Альона Анатоліївна

Партія “Воля”

Гавришко Майя Володимирівна

2. Кутик Дарина Олександрівна

3. Гавришко Володимир Іванович

4. Григораш Артур Вікторович

5. Назаренко Олексій Олександрович

6. Денисюк Алла Сергіївна

7. Нуйкін Едгард Володимирович

8. Шевчук Олена Федорівна

9. Головня Володимир Михайлович

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Артюх Володимир Миколайович

Кандирал Наталія Валеріївна

Канонік Петро Іванович

Храпко Анжела Миколаївна

Нечуя Анатолій Володимирович

Гринь Людмила Дмитрівна

Сидорук Сергій Олександрович

Світова Оксана Павлівна

Яковлев Роман Валерійович

 

По п'ятому виборчому окрузі балотуються 112 кандидати та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана

Власюк Алла Володимирівна

2 Андронійчук Роман Степанович

3 Мацера Віктор Вікторович

4 Дишкант Лілія Олексіївна

5 Лепей Михайло Васильович

6 Лебідь Владислав Владиславович

7 Прудиус Валерія Євгеніївна

8 Бабійчук Олег Миколайович

“Слуга народу”

Сіваш Артем Сергійович

2 Софіянчук Сергій Анатолійович

3 Скржешевський Максим Станіславович

4 Даценко Галина Василівна

5 Сопільняк Вікторія Василівна

6 Стрелков Ігор Петрович 

“Європейська солідарність”

Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна

2. Сергійчук Сергій Петрович

3. Подоляк Сергій Васильович

4. Глухенька Катерина Сергіївна

5. Дідковський Дмитро Євгенович

6. Мазур Олександр Петрович

7. Ткачук Тетяна Леонідівна

8. Прокопенко Володимир Вікторович

9. Юр Ірина Миколаївна

“Батьківщина”

Ларін Роман Миколайович

2. Паламарчук Юлія Іванівна

3 Пушкар Владислав Анатолійович

4 Січкарук Вадим Валерійович

5 Правдюк Ангеліна Василівна

6 Данілушкін Андрій Анатолійович

7 Елешкевич Олена Олександрівна

8 Вихрістюк Валерій Леонідович

9 Січкарук Світлана Вікторівна

10 Кухар Олексій Іванович

Партія Вінничан

Філонова Анна Валентинівна

2 Грицюк Юрій Володимирович

3 Погорєлова Олександра Сергіївна

4 Бахур Віталія Віталіївна

5 Денисов Михайло Ігорович

6 Циц Антон Олександрович

7 Даценко Вікторія Олександрівна

“Голос”

Мрочко Ярослав Ярославович

2 Бабій Вадим Юрійович

3 Кузнєцова Наталя Володимирівна

4 Рак Віктор Сергійович

5 Пилипів Ольга Олександрівна

Опозиційна платформа “За життя”

Ревунов Олександр Миколайович

2 Мокрецов Андрій Володимирович

3 Клиновський Антон Юрійович

4 Дишкант Марина Володимирівна

5 Стратієнко Людмила Іванівна

6 Нахтман Євгеній Володимирович

“За майбутнє”

Рашкован Андрій Володимирович

2 Комаха Володимир Петрович

3 Браїловська Аліна Володимирівна

4 Цебрій Марина Михайлівна

5 Шеванюк Денис Валентинович

ВО “Свобода”

Будюк Сергій Ігорович

2 Вигонюк Андрій Володимирович

3 Боронін Андрій Олександрович

4 Козаченко Олена Євгенівна

5 Головацька Ірина Петрівна

“Сила і честь”

Мазур Степан Васильович

2. Гуцол Олеся Анатоліївна

3. Гаврилюк В’ячеслав Миколайович

4. Картак Ольга Миколаївна

5. Кравчук Володимир Іванович

6. Юрій Людмила Анатоліївна

Радикальна партія Олега Ляшка

Калачик Олександр Леонідович

2 Березняк Сергій Миколайович

3 Березовська Майя Вікторівна

4 Васьковська Наталя Ігорівна

5 Кигим Ірина Сергіївна

“Наш край”

Мельникова Анастасія Вікторівна

2 Умнов Ігор Єдуардович

3 Книжник Олександр Васильович

4 Мотилюк Олексій Вільямович

5 Решетнікова Тетяна Миколаївна

Народний рух України

Палій Валерій Максимович

2. Гурін Любомир Йосипович

3. Шпак-Мельник Валентина Харитонівна

4. Анісімов Олег Стапанович

5. Овсяннікова Нелля Сергіївна

Рух справедливості

Дробаха Сергій Вікторович

2 Машталір Олександр Вікторович

3 Ібадов Ельмар Табріз огли

4 Шатківська Ірина Олегівна

5 Бондар Юлія Іванівна 

Партія “Адвокат”

Жукотанський Олександр Миколайович

2 Білошкурська Олена Петрівна

3 Сілагін Григорій Анатолійович

4. Костенко Лариса Борисівна

5 Лук’янець Марина Василівна

Партія Шарія

Смагін Владислав Іванович

2 Панасюк Олена Олегівна

3 Танасійчук Віктор Юрійович

4 Кидь Петро Миколайович

5 Стрілець Катерина Сергіївна 

Партія “Воля”

Шавлюк Олександр Вікторович

2. Яворовенко Олександр Борисович

3. Півторак Анна Сергіївна

4. Марчук Ігор Дмитрович

5. Пронченко Анастасія Ігорівна

6. Ортинська Юлія Вадимівна

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Цецерошенко Олег Григорович

Маляренко Світлана Анатоліївна

Мазур Олег Миколайович

Ромашкан Наталія Леонідівна

Саєнко Анатолій Павлович

Дубовий Олександр Анатолійович

Лесних Галина Анатоліївна

Самойлюк Ігор Євгенійович

Ярославська Марина Василівна

В цьому окрузі балотуються 116 кандидатів та кандидаток в депутати Вінницької міської ради:

Українська стратегія Гройсмана

Панчук Наталя Володимирівна

2 Приймак Юлія Валеріївна

3 Абушов Теймур Аловсат огли

4 Бессолов Степан Андрійович

5 Малінін Володимир Володимирович

6 Онофрійчук Володимир Володимирович

7 Дехтяр Наталя Василівна

8 Науменко Дмитро Олександрович

9 Очеретна Альона Василівна

“Слуга народу”

Пліхта Сергій Олегович

Цьопа Юрій Васильович

Мялківська Юлія Володимирівна

Давискиба Ірина Веніамінівна

Хомин Володимир Сергійович

Жмуцька Майя Сергіївна

 

“Європейська солідарність”

Заремба В’ячеслав Броніславович

Стукан Сергій Степанович

Тимощук Максим Анатолійович

Бедрак Оксана Олександрівна

Дзюняк Надія Миколаївна

Булавко Крістіна Андріївна

Костюк Валентин Васильович

Ужун Катерина Петрівна

Макаров Олександр Миколайович

“Батьківщина”

Андрійчук В’ячеслав Вікторович

Шевчук Ігор Олександрович

Лісовий Роман Віталійович

Дибко Наталія Василівна

Снігур Галина Павлівна

Партія Вінничан

Коваленко Ольга Ігорівна

Бахур Олександр Валерійович

Горбанський Павло Васильович

Євич Олена Степанівна

Дмитрієв Дмитро Валерійович

Коваленко Ігор Валентинович

“Голос”

Стебєлева Марія Григорівна

Януш Марина Петрівна

Куценко Богдан Анатолійович

Хуторний Віталій Вікторович

Колесник Сергій Миколайович

Резніченко Валентина Петрівна

Опозиційна платформа “За життя”

Яременко Микола Володимирович

Тарлецький Олег Олександрович

Кікабідзе Бадрі Нодарійович

Аліфанова Лариса Іванівна

Писарська Наталія Петрівна

Бондарчук Наталія Валеріївна

Войтко Дмитро Миколайович

“За майбутнє”

Косперевич Богдан Петрович

Прокопчук Леонід Миколайович

Токар Алла Володимирівна

Чорний Віталій Анатолійович

Бранюк Галина Степанівна

Березніцький Олександр Володимирович

Ловікова Ірина Іонасівна

ВО “Свобода”

Базелюк Володимир Васильович

Мартинюк Віктор Миколайович

Міхієнко Лариса Григорівна

Семененко Олександр Леонідович

Захаревич Лілія Віталіївна

Уманець Максим Ігорович

“Сила і честь”

Заболотний Володимир Федорович

Зеленчук Тетяна Анатоліївна

Чуркін Володимир Володимирович

Юдін Михайло Михайлович

Пацан Оксана Василівна

Кабалик Володимир Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка

Кобець Аліна Володимирівна

Дахновський Віталій Сергійович

Колісник Тетяна Олександрівна

Рак Аліна Сергіївна

Біденко Валентина Миколаївна

Скобленко Ростислав Валентинович

Загарій Сергій Степанович

“Наш край”

Котова Ірина Іванівна

Торохтій Вікторія Миколаївна

Добровольський Віталій Олександрович

Сметанюк Віталій Сергійович

Кіщенко Анастасія Юріївна

Народний рух України

Гандурський Петро Францевич

Ковальський Олександр Вікторович

Цибуліна Катерина Михайлівна

Супрун Анатолій Павлович

Кришталь Наталія Вікторівна

Маркова Євгенія Євгеніївна

Рух справедливості

Висоцький Андрій Олександрович

Чухрій Ярослава Петрівна

Козловська Олександра Євгеніївна

Логінов Максим Олександрович

Малінін Анатолій Володимирович

Партія “Адвокат”

Піскунова Юлія Леонідівна

Чайковський Віктор Омельянович

Ковбасюк Наталія Василівна

Гаврилюк Роман Віталійович

Клепко Максим Васильович

Партія Шарія

Марчук Сергій Олександрович

Магденко Олександр Вікторович

Гурська Ольга Олександрівна

Гурська Наталія Анатоліївна

Вальчук Андрій Олександрович

Партія Воля

Корецька Вероніка Олегівна

Звенигорецький Руслан Іванович

Гуляр Олег Анатолійович

Скляров Олександр Олександрович

Фоміч Людмила Петрівна

Любчик Марина Юріївна

Вдовиченко Іван Михайлович

Райченко Наталія В’ячеславівна

Партія Честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Творун Петро Никифирович

Розумник Олена Вадимівна

Сідаш Андрій Вікторович

Дойчеви Микола Миколайович

Панасюк Леся Петрівна

Кривешко Арсентій Іванович

Жуковська Людмила Олександрівна

Кандирал Євген Володимирович

 

Фото - Вінницького інформаційного порталу Vежа 

Поділитися :

Останні новини

На Вінниччині за останній тиждень 28 людей отруїлися грибами

30 жовтня 2020, 16:50

Міський голова Вінниці подякував колегам за 5 років конструктивної роботи

30 жовтня 2020, 16:21

Вінницькі школярі долучились до екологічної акції "Зелена хвиля"

30 жовтня 2020, 15:55

29 мільйонів гривень виділила Вінницька міська рада на добудову лікарні ШМД 

30 жовтня 2020, 15:37

Програму розвитку туризму міської ОТГ на 2021-2023 роки схвалили у Вінниці

30 жовтня 2020, 15:05

У Вінниці затвердили Програму розвитку підприємництва на 2021-2023 роки

30 жовтня 2020, 15:05

COVID-19 на Вінниччині: актуальна статистика на 30 жовтня

30 жовтня 2020, 11:49

5 листопада у Вінницькому педуніверситеті обиратимуть ректора

30 жовтня 2020, 09:02

«Сліпа корова»: у Вінниці з’явилась нова туристична атракція

29 жовтня 2020, 17:56

На Вінниччині поліція затримала підозрюваного у вбивстві 92-річної мешканки Козятина

29 жовтня 2020, 17:37
Всі новини