Новини

У Вінниці завершився навчальний курс «Must have»

11 червня 2024, 11:13

Метою курсу було підготувати молоде покоління до ефективної роботи в команді, реалізації власних ідей; вивчення важливих навичок управління та планування, що сприятиме їхньому професійному та особистісному розвитку в майбутньому.

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, у Вінниці з 13 березня по 5 червня 2024 року тривав навчальний курс «Must have», який реалізував НЦ «Мала академія наук України» спільно з департаментом освіти Вінницької міської ради.

Курс мав на меті підготувати молоде покоління до ефективної роботи в команді, реалізації власних ідей; вивчення важливих навичок управління та планування, що сприятиме їхньому професійному та особистісному розвитку в майбутньому.

До вивчення курсу пройшли 30 підлітків (учнів 8–10 класів із Вінницької громади), які в межах семи офлайн-зустрічей здобули знання з основ громадянської освіти, лідерства, проєктного менеджменту, фандрейзингу, ефективних комунікацій, адміністрування проєктів та тайм-менеджменту.

Як зауважила керівниця навчального курсу «Must Have», методист НЦ «Мала академія наук України» Тетяна Калугаряну, кожен навчальний блок програми був сформований досить ретельно.

«Теорія одразу підкріплювалася практичними навичками, доповнювалася кейсами та цікавими інтерактивними вправами. Ми отримали дуже позитивний зворотний зв'язок і зрозуміли, що це дуже цінний проєкт, який має пройти кожен підліток нашої країни. Отримані знання допоможуть їм легко та якісно реалізовувати соціальні проєкти в школах або містах, бути проактивними та об'єднувати навколо себе однодумців. Попереду стоїть завдання впровадити такі навчальні курси для більшості школярів нашого міста та країни», – сказала вона.

Як зазначили учасники курсу, під час навчань вони отримали цінні поради та знання, які допоможуть стати конкурентними фахівцями.

«Це був неймовірно корисний і цікавий досвід, який значно збагатив мої знання та навички. Курс був добре структурований і охоплював широкий спектр тем, які є актуальними та важливими для сучасного життя. Викладачі – професіонали своєї справи, які завжди були готові допомогти. Особливо мені сподобалося, що теоретичні знання відразу підкріплювались практичними завданнями, що дозволяло краще засвоювати матеріал. Крім того, на курсі була дружня атмосфера, що сприяло продуктивному навчанню та обміну знаннями між учасниками. Я знайшов багато нових друзів, які, впевнений, стануть у пригоді в майбутньому», – зауважив учень 10-А класу ліцею № 20 Максим Прокопенко.

Як підсумувала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, зараз світ змінюється щогодинно.

«Щоб жити і бути успішними, треба володіти навичками антикризового менеджменту, вміти приймати рішення, спрямовані на діагностику, запобігання та профілактику кризових ситуацій. Сподіваємось, що ті навички, які діти здобули, допоможуть їм бути конкурентними у різних видах професійної діяльності», – сказала очільниця департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :