Новини

У Вінницькій громаді працює 355 релокованих підприємств

2 лютого 2024, 17:26

Станом на початок лютого на новому місці понад 80% підприємців зуміли налагодити роботу та працевлаштували 1739 вінничан та людей з-поміж ВПО.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, станом на 1 лютого 2024 року у Вінниці зареєструвалися вже 355 суб‘єктів господарювання з різних областей України. Підприємства переміщували свої потужності з Київщини, Дніпропетровщини, Харківщини, Донеччини та Луганщини, Херсонщини, Запорізької області та інших регіонів.

"Наразі процес релокації стабілізований. Більшість підприємств, які мали можливість переміститися з зон активних бойових дій, щоб продовжувати працювати, це зробили і вже освоїлися на новому місці. Власне, протягом січня у ВМТГ зареєструвалися ще двоє підприємств.Наразі маємо 117 юридичних осіб і 238 ФОПів з різних регіонів України, які працюють в різних сферах — від надання послуг до виробництва. Понад 80% з них уже відновили свою діяльність", — зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний.

Можливість працевлаштування та своєчасна оплата праці, надходження до бюджетів усіх рівнів — це і є складові стабільної економічної ситуації. Тому майже два роки тому, коли почалася війна, Вінницька міська рада залучила всі можливі інструменти, щоб допомогти якомога більшій кількості підприємств. В цьому їй допоміг і місцевий бізнес, який з розумінням ставиться до викликів.

Поділитися :