Новини

У Вінницькій громаді притягнули до відповідальності ще одного порушника, який палив сухостій

21 травня 2024, 16:23

Загалом з початку березня у Вінницькій громаді притягнули до адмінвідповідальності 14-ох містян, які самовільно спалювали суху траву та листя. 

Про це інформують на сайті міської ради. Один з таких протоколів днями склали інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» на Немирівському шосе під час традиційних перевірок порядку на вулицях міста.

Як розповідає начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур, задимлення на території було настільки значним, що на виклик прибули також працівники ГУ ДСНС у Вінницькій області, яких викликали мешканці сусідніх будинків.

«Під час контролю за станом благоустрою території ВМТГ наші працівники виявили факт спалювання відходів рослинного походження на території приватної ділянки, що на Немирівському шосе. За це правопорушення було складено протокол згідно зі статтею 152 КУпАП», – розповідає Віталій Чигур.

Він також додав, що понад місяць у нашій громаді тривали рейди з протидії спалювання сухостою – з 12 березня по 30 квітня. Для цього були сформовані робочі групи, у склад яких увійшли інспектори Муніципальної варти разом з представниками Асоціації органів самоорганізації населення, департаментів міської ради, старостинських округів, державної екологічної інспекції та Вінницького районного управління ДСНС.

«Вкотре нагадуємо, що спалювання сухої рослинності шкодить здоров’ю людей та навколишньому середовищу, а також це серйозне порушення законодавства, яке тягне за собою накладення штрафу», – зазначив Віталій Чигур.

Повідомити про факти спалювання листя можна до Ситуаційного центру міста Вінниця за номером: 067-410-21-01 або ж до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»: 15-60.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :