Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано найріднішим людям загиблих воїнів Дмитра Вортоломея, Руслана Нечепуренка та Ігоря Скапровського.
Як повідомляють на фб-сторінці Тростянецької селищної ради, урочисте відкриття пам'ятних дошок на фасаді Летківського ліцею полеглим Оборонцям Дмитру Вортоломею, Руслану Нечепуренку та Ігорю Скапровському відбулось вчора, 8 грудня.
На заході були присутні рідні та близькі Героїв, керівництво громади, учні й педагоги ліцею, а також небайдужі жителі cтаростинського округу.
Почесне право відкрити меморіальні дошки було надано найріднішим людям загиблих воїнів.
Пам’ять полеглих Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.
«Їхній подвиг — це незабутній урок мужності та жертовності для всіх нас. Ми дякуємо батькам за виховання справжніх Героїв. Громада пам’ятатиме їхнє ім’я вічно», — зазначила секретарка виконавчого комітету Тростянецької селищної ради Наталія Вдовиченко.
Захід завершився покладанням квітів та виконанням музичних творів, присвячених Захисникам України.
«Меморіальні дошки на стіні Летківського ліцею — це символ вічної пам’яті про незламність і мужність наших земляків», - йдеться у дописі.
Довідково:
Дмитро Вортоломей, старший сержант Національної гвардії України, був молодим, відповідальним і відданим військовослужбовцем. Понад рік обороняв країну на Запорізькому, а згодом — Донецькому напрямках. Загинув 9 жовтня 2024 року під час виконання бойового завдання в місті Селидове.
Руслан Нечепуренко — був мобілізований у 2022 році та служив командиром відділення снайперів (в/ч А7015). Героїчно загинув 1 лютого 2024 року в районі Тернів Донецької області.
Ігор Скапровський мобілізований у 2022 році (в/ч А4007). Отримав важке поранення під час боїв біля Авдіївки. Після тривалого лікування, так і не оговтавшись від наслідків, відійшов у вічність.




Фото: Тростянецька селищна територіальна громада