Новини

Від російського обстрілу загинув вінницький спецпризначенець Дмитро Клименко

28 вересня 2022, 10:06

Життя 37-річного поліцейського обірвалося наприкінці травня, коли він разом з побратимами протистояв російській орді на Запоріжжі.

Як повідомляють на сайті Нацполіції у Вінницькій області, службу у правоохоронних органах Дмитро розпочав у 2007 році інспектором дозвільної системи. Згодом продовжив службу у роті поліції особливого призначення та спецпідрозділі КОРД. Там Дмитро Клименко служив з дня створення спецпідрозділу та перебував в посаді старшого інспектора з проведення спеціальних операцій.

У колективі його згадують як друга та побратима, завжди готового допомогти. На нього можна було розраховувати під час виїздів та робочих відряджень.

У підрозділі Дмитро був парамедиком. Що таке війна, поліцейський знав з власного досвіду, адже ще з 2014 року неодноразово брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

З березня Дмитро у складі зведеного підрозділу Національної поліції України «Сафарі» брав участь у зачистці звільнених від окупантів населених пунктів, а також виконував інші бойові завдання. Був на передовій, обороняв Харків, після успішного виконання завдання по звільненню територій міст Ірпінь та Буча, був відряджений до Запорізької області.

Колеги, рідні та друзі Дмитра пам’ятатимуть як патріота та відважного воїна.

"За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, рішучість і відвагу, бездоганне служіння українському народові Дмитро Клименко був нагороджений відзнакою Національної поліції України «Знак пошани», відзнакою «За участь в АТО», медалями «10 років сумлінної служби», «15 років сумлінної служби». У березні 2022 за професіоналізм та відданість службі йому було достроково присвоєно звання «майор поліції», - ідеться в повідомленні.

Вічна пам’ять захиснику України!

Поділитися :