Новини

Відкрити музичний талант ніколи не пізно: у Вінницькому Терцентрі започаткували музично-вокальний гурток

17 листопада 2023, 11:03

Відвідувачів Терцентру навчатиме баяніст із 40-річним стажем Борис Вовчук.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, відтепер, окрім гуртків з танців, здорового способу життя, англійської, української мов та комп’ютерної грамотності, літніх вінничан навчатимуть, як опанувати свій голос та розвинути музикальний слух.

Борис Вовчук, який навчатиме відвідувачів трецентру, закохався у музику дуже давно – ще у 1944 році, коли один із солдатів дав йому пограти на губній гармоніці. Згодом вчився грати на скрипці, фортепіано, баяні. Каже, що за своє життя навчав понад 30 хорових колективів та ансамблів. Музикальний стаж в трудовій книжці пана Бориса - 40 плідних років. І навіть у свої 80+ років тренується мінімум півтори години на день. 

У першу чергу, викладач прослухав голоси своїх нових підопічних та визначив, хто має сопрано, хто – альт. З’ясувалось, що одна з підопічних – пані Оксана – має дуже рідкісний контральто – низький жіночий голос.

Відтепер під наставництвом Бориса Володимировича у Терцентрі працюватиме ансамбль. Зазвичай співають різні народні пісні: веселу та динамічну «Цвіте, цвіте черемшина», повільну «Ой учора ізвечора» та інші. А наразі готуються до вечорниць з музичним супроводом до дня Святого Миколая.

"При систематичних заняттях можна розвинути голос та музикальний слух навіть у тих, кому, як-то кажуть, ведмідь на вухо наступив. Але це лише відмовка. Тренування та наполегливість дадуть змогу зазвучати усім", – зазначає Борис Володимирович.

Щоб записатися до музично-вокального гуртка або інших факультетів Терцентру, телефонуйте за номером 67-05-90 або приходьте за адресою вул. Соборна, 50.


Фото: Вінницька міська рада

 

Поділитися :