Новини

Виконком Вінницької міської ради спонукає операторів питної води дотримуватися правил та норм

3 квітня 2024, 13:41

Наразі питну воду з пересувних об’єктів торгівлі у Вінницькій громаді здійснюють чотири оператори: ТМ «Подоляночка» (132 автомати), ТМ «Аква Пульс» (146 автоматів) та ТМ «Аква Люкс» (70 автоматів) та ТМ «Долина Плюс» (303 автомати, 53 з яких встановлені без відповідного погодження ВМР).

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, ключовим пріоритетом Вінницької міської ради на період воєнного стану є економічна стійкість, адже саме від повноцінної роботи підприємців залежить подальша обороноздатність країни.

Тож міська влада створює належні умови для роботи у громаді, роблячи ставку на рівних правах та недопущенні нечесної конкуренції між суб’єктами господарювання. Тому рішенням виконавчого комітету представники ТМ «Долина Плюс» мають демонтувати 53 самовільно встановлених водомати у зв’язку з порушенням вимог Порядку використання об’єктів благоустрою для здійснення торговельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі.

"Враховуючи звернення та побажання інших операторів ринку з реалізації питної води щодо однакових умов здійснення підприємницької діяльності та значну кількість встановлених автоматів порівняно з іншими операторами ринку, ТМ «Долина Плюс» відмовили у наданні погодження на самовільне встановлення 53 автоматів з неодноразовим попередженням про їхній демонтаж", - йдеться в повідомленні.

Компанії були вручені під розпис повідомлення про термінове проведення робіт з демонтажу 53 самовільно встановлених автоматів. Станом на 2 квітня 2024 року ТМ «Долина плюс» не провела демонтаж незаконно встановлених автоматів.

Фото: Вінницька міська рада

Поділитися :