Новини

Вінничани посіли перше командне місце на Зональному чемпіонаті України з греко-римської боротьби

15 лютого 2021, 10:47

Боролися спортсмени у 10 вагових категоріях.

Вінницькі борці зі спортивного клубу "Сокіл" посіли перше командне місце на Зональному чемпіонаті України з греко-римської боротьби "Прикарпаття синів пам’ятає. Пам’яті полеглих героїв АТО ООС" (Західна зона), який відбувався з 12 по 14 лютого у м. Долина на Івано-Франківщині.

Участь у змаганнях взяли спортсмени 2006-2007 року народження, а також 2009- 2011 років народження.Чемпіонат проходив вже другий рік поспіль у Долинській ДЮСШ. Учасниками змагань стали команди із 6 областей західної України. Відбулась боротьба у 10 вагових категоріях. Як зазначив у коментарі тренер СК "Сокіл" Олександр Сержанюк вінничани посіли перше командне місце.

"Вінницька область посіла 1 місце - привезли 5 перших, 3 других і 4 третіх місця. А з нашого клубу 1 перше - Богдан Муляр",  - розповів Олександр Сержанюк.

Серед переможців також син Олександра Сержанюка, Володимир, який виступав у категорії спортсменів 2009-2011 років народження. Він здобув срібну нагороду чемпіонату. Всеукраїнський чемпіонат з греко-римської боротьби відбудеться у березні в місті Одеса. У найближчих планах СК "Сокіл" участь у міжнародному турнірі, який пройде у м. Миколаїв. Щодо прогнозів на цей турнір, то за словами Олександра Сержанюка, головне аби було бажання боротися, тоді й буде перемога.

"Будемо боротися, головне, щоб у них було бажання боротися. Будемо перемагати", - додав Олександр Сержанюк.

Поділитися :

Останні новини

Всі новини