Новини

Вінничани вибороли три нагороди різного ґатунку на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо

20 лютого 2024, 16:17

На змаганнях в Естонії вінницькі спортсмени у складі української збірної здобули «золото», «срібло» та «бронзу».

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, на турнір з сумо до естонського Вінні з’їхались понад 100 учасників із 10 країн. До складу української делегації ввійшли троє вінничан, які гідно представили наш регіон.

Результати вінничан:

• Важа Даіаурі (молодший) став чемпіоном змагань в особистому заліку – вагова категорія 115 кг. Також спортсмен виборов срібну нагороду в абсолютній категорії.
  • Андрій Поліш став бронзовим призером в особистому заліку – вагова категорія 115 кг.
  • Дмитро Зілецький посів п’яту сходинку у ваговій категорії 100 кг.

«Ми пишаємось нашими тренерами і спортсменами, які роблять усе, аби звучав гімн України та підіймався наш прапор на світових п’єдесталах найвищого рангу. Бажаю успіхів, натхнення і подальших перемог. Все буде Україна!» – каже Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.