Новини

Вінничанин наніс смертельний удар сокирою своїй 82-річній матері

25 січня 2021, 13:10

58-річного зловмисника правоохоронці затримали на місці злочину.

Як ідеться на сайті Національної поліції у Вінницькій області, 23 січня на спецлінію 102 від бригади лікарів надійшло повідомлення про те, що вони потребують допомоги поліцейських під час обслуговування виклику по вулиці Бучми. 

За словами медиків, під час спілкування з літньою господаркою будинку, до якої вони прибули на виклик, жінка поскаржилась на агресивну поведінку 58-річного сина. Почувши це, розлючений чоловік почав погрожувати медичним працівникам застосуванням фізичної сили. Лікарі вийшли на вулицю чекати поліцейських, аби разом з ними повернутись у будинок та продовжити обслуговувати виклик. 

"Екіпаж поліції, під’їжджаючи за вказаною адресою, побачив, що з будинку вибіг чоловік та кинувся навтьоки. Поліцейські його наздогнали та затримали для з’ясування усіх обставин. Увійшовши у будинок разом з лікарями, інспектори поліції побачили мертвою літню господарку з травмою голови. Поруч лежала сокира. Затриманий свої дії пояснити не зміг", - розповів начальник Відділу поліції №1 Вінницького районного управління поліції Юрій Голуб.

Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі. 

Додамо, за минулий рік на території області відносно людей похилого віку скоєно 220 кримінальних правопорушень, серед яких 8 особливо тяжких та 99 тяжких. Серед цих злочинів 4 умисних вбивства, 1 умисне тяжке тілесне ушкодження, 10 грабежів, 5 розбоїв.

Поділитися :