Вони втримують сталу температуру близько 20 годин, а також доволі компактні, завдяки чому їх можна використовувати для обігріву будь-якої частини тіла та кінцівок, не наражаючи себе на демаскування.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, комунікуючи з військовими частинами, ВМР системно збирає інформацію про потреби Захисників. Зараз, під час похолодання, чимало оборонців потребують обігріву в польових умовах – хімічних грілок.
Придбані хімічні грілки українського виробництва разом з громадою. Тендер на закупівлю був оголошений восени цього року, розповів заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.
Допомога призначена для військової частини, яка виконує бойові завдання зараз на Східному напрямку.
“Командир цієї частини, як і його колеги – родом з Вінниці. Вони героїчно обороняли і звільняли Гостомель від російських окупантів, зараз воюють на Донеччині. Керівник підрозділу звернувся по допомогу і завдяки роботі Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу нам вдалося завантажити машину хімічними грілками – це необхідна річ, яка допомагає зберегти життя та здоров’я наших Захисників. Ми робимо все можливе для того, щоб бути надійним тилом для військових і намагаємося якомога швидше закривати їх потреби. Оборона та безпека – одні з ключових пріоритетів міської ради, яким ми слідуємо”, – сказав координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тарас Присяжнюк.
Волонтер Денис Романовський поїде з Вінниці на передову, щоб передати хлопцям зігріваючі засоби. Чоловік волонтерить з 2013 року – зізнається, що не може стояти осторонь.
“Ми працюємо з запитами, які формують військові. Це забезпечення технікою, ремонти та техогляд тощо. Відштовхуємося від цього, шукаємо ресурси, щоб реалізувати допомогу. В зимовий період хлопцям набагато важче виконувати свою роботу через погодні умови. Але будь-яка допомога потрібна їм незалежно від сезону. Міська рада працює по листах, з якими звертаються військові частини, і передають матеріально-технічне забезпечення вже не вперше”, – розповів Денис Романовський.
Фото: Вінницька міська рада