Новини

Вінницька команда тріумфувала на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

25 червня 2024, 15:53

Вінницькі спортсмени привезли з чемпіонату шість золотих, вісім срібних та п'ять бронзових медалей в особистому заліку.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, Всеукраїнські змагання проходили з 20 по 23 червня в Кам'янці-Подільському.

Спортсмени протягом чотирьох днів боролися за першість у складних умовах лісів Хмельниччини, з великими перепадами рельєфу, скелями, густою рослинністю, кам'яними та водними перешкодами.

«Завдяки злагодженій командній роботі та чудовій підготовці юних спортсменів збірна команда вінничан посіла друге загальнокомандне місце. Їхня копітка та невтомна праця на шляху до перемоги є прикладом для інших. Спортсмени не тільки показали високий рівень підготовки, а й продемонстрували справжній командний дух та відданість справі», – зауважив голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Отож, в результаті тривалих змагань чемпіонами України зі спортивної радіопеленгації стали:

• серед дорослих – Аліна Солоненко (двічі);
  • серед юнаків та дівчат до 14 років – Марія Кіча (двічі), Олександр Богуславський.

Призерами змагань у своїх категоріях також стали:

• серед дорослих – Олександр Марчук, який має срібну нагороду; Аліна Солоненко, яка до золотих медалей додала ще й «срібло»;
  • серед юніорів до 19 років – Володимир Ляхович, який двічі став срібним призером; Богдан Філоненко, який завоював «бронзу»;
  • серед юніорок до 19 років – Уляна Пізюк, яка показала другий результат;
  • серед дівчат до 14 років – Марія Кіча, яка додала до золотих медалей ще дві бронзові;
  • серед юнаків до 14 років – Володимир Богуславський, який додав до «золота» ще «срібло» та дві бронзові медалі.