Новини

Вінницька спортсменка Ірина Буй стала бронзовою призеркою Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

15 березня 2021, 11:29

Загалом у скарбниці української паралімпійської збірної - 29 медалей та друге загальнокомандне місце.

Як ідеться на сайті НОК України у Вінницькій області, Кубок світу пройшов у Словенії, м. Кранська Гора/Планіца. У змаганнях взяли участь спортсмени з 13 країн. Україну на міжнародному спортивному форумі представили 19 спортсменів, у тому числі – 5 гайдів.

Загалом в України 6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових нагород. За збірною України – команди США (6 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медалі), Австрії (2 золоті та 1 бронзова медалі), Італії (1 золота та 2 срібні медалі), Франції (5 срібних та 1 бронзова медаль) та Німеччини (2 срібних та 3 бронзові медалі).

"Найкраще від команди виступили Людмила Ляшенко, у доробку якої – 5 золотих та 1 срібна медалі, і Олександра Кононова, яка виборола 1 золоту, 2 срібні й 2 бронзові медалі. Дві срібних медалі здобула Ірина Буй із Бару. Серед спортсменів збірної України наша спортсменка посіла 4-е місце за кількістю нагород", - йдеться в повідомленні.