Новини

Вінницькі ресторатори та готельєри створять міський стандарт гостинності

18 вересня 2020, 17:26

Працюватимуть над цим документом, щоб  забезпечити високий  рівень обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці та привабити до міста туристів. 

 

 

Як повідомляють на сайті міської ради, "Вінницький стандарт гостинності" сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту. 

Організатори запрошують всіх охочих представників/представниць сфери HoReCa, долучитися до розробки стандартів обслуговування у Вінниці і визначити особливості вінницької гостинності. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/nfOm6oJ 

29 вересня - 1 жовтня відбудеться воркшоп з розробки Вінницького стандарту гостинності. До участі запрошуються власники (-ці) та топ-менеджери (-ки) закладів розміщення та харчування.   Реєстрація триває до 25 вересня включно. Кількість місць обмежена. Учасники та учасниці будуть відібрані за рівнем мотивації.

Триденний практичний семінар відбудеться в селі Буша Ямпільського району Вінницької області. Організатори забезпечують учасників трансфером, проживанням та харчуванням. Роботу координуватиме експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

Під час проходження воркшопу учасники та учасниці за кураторства тренерки розглянуть сучасні тенденції у сфері гостинності та сервісу; ознайомляться з прикладами міжнародних стандартів закладів сфери гостинності; визначать культурний, ментальний, історичний контекст вінницької гостинності; сформують візію, місію та цінності тих, хто дотримується стандарту; обговорять елементи сервісу й надання послуг відповідно до стандарту.

Захід пройде в рамках проєкту “Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці”, який реалізує ГО “Спілка підприємців “СТІНА” за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проєкт ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. 

Проєкт має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності шляхом удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування. 

 

Поділитися :

Останні новини

Вінничан запросили на презентацію книги «Директорія УНР у Вінниці в грудні 1918 року: документи і матеріали»

19 жовтня 2020, 16:40

""Стоп грип": у Вінниці вакцина від сезонного грипу доступна містянам за півціни

19 жовтня 2020, 13:29

Вінниця перемола у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»

19 жовтня 2020, 13:05

COVID-19 на Вінниччині: актуальна статистика на 19 жовтня

19 жовтня 2020, 11:37

"Муніципальна няня": у Вінниці пояснили внесені зміни до порядку отримання цієї послуги

19 жовтня 2020, 09:53

У Вінниці лікарні, де лікують хворих з COVID-19, на 80 % фінансуються з бюджету міста на закупівлю відповідних медикаментів

19 жовтня 2020, 09:23

Вінниця візьме участь у всеукраїнській акції "Озеленння України"

16 жовтня 2020, 15:41

«Безпечне місто»: нові іномарки придбали у Вінниці бійцям спецпідрозділу та поліцейським

16 жовтня 2020, 15:33

"Філармонійне безсоння" : у Вінниці відбудеться другий концерт нового проєкту

16 жовтня 2020, 11:42

У Вінниці для людей з особливими потребами відкривають пункт прокату засобів реабілітації  

16 жовтня 2020, 09:45
Всі новини