Новини

Вінницькі школярі відвідали свій перший урок фізкультури на оновленому стадіоні школи №33

1 вересня 2020, 12:44

Уроки фізкультури в учнів школи №33 проходять на свіжому повітрі, на якісному покритті та в сучасних умовах на кількох майданчиках.


Як зазначають на сайті Вінницької міської ради, найкращим показником того, що цей спорткомплекс комфортний, є те, що він не пустував з того часу, як був відкритий для відвідування у липні. Повідомляється, що шкільний спортивний комплекс просто неба побудували відповідно до сучасних норм і стандартів. Тут влаштоване футбольне поле з трибунами для глядачів, бігові доріжки, майданчики для гри у баскетбол, волейбол, стрибків у довжину. Також – гімнастичний та тренажерний майданчики.

Фото: www.vmr.gov.ua

У День знань подивитись, як проходять уроки фізкультури на оновленому стадіоні, приїхали голова Сергій Моргунов та Прем’єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман. Дітям новий комплекс подобається – кажуть, що такі уроки фізкультури їм до снаги. Задоволені й вчителі. 

Мер Вінниці Сергій Моргунов розповів, що у цьому році ще дві школи отримали сучасні спортивні майданчики: №2 та № 20.

– Ми працюватимемо у цьому напрямку й далі. У нас є проєктна документація на спортивні об’єкти ще кількох шкіл. Дуже багато пропозицій від батьків і вчителів щодо 29 школи. Тож будемо працювати відповідно до можливостей нашого бюджету. Але хочу наголосити, що дуже важлива підтримка Уряду - наприклад, на реконструкцію цього стадіону 33-ї школи минулого року 6,5 мільйонів гривень ще Уряд Володимира Гройсмана виділив через субвенцію соціально-економічного розвитку. В цьому році ми отримали 5 мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку, а 14,8 мільйона ми виділили з бюджету територіальної громади.

Фото: www.vmr.gov.ua

Спортивне ядро охоплює комплекс майданчиків для різних видів спорту. Більш ніж половина інвестицій (55%) у реконструкцію – це кошти громади міста. 

– Ще у 2011 році такі роботи у Вінниці було виконувати дуже важко та складно, бо ніхто не розумів, як це все будується – дренажні системи і таке інше. Це зараз все в місті уже стоїть на «потоці»: модернізація шкіл, будівництво спортивних ядер для дітей. Це зовсім інша якість освіти. Я вважаю, що одним із важливих пріоритетів для будь-якої влади мають бути діти. Для мене особисто – це пріоритет №1. Бо якщо є діти, мають бути щасливі сім’ї, щасливі батьки, – зазначив Володимир Гройсман.  

На новому спорткомплексі школи №33 також збудована перша у місті сучасна смуга перешкод для військово-патріотичного виховання.

Фото: www.vmr.gov.ua

Фото: www.vmr.gov.ua

Нагадаємо, оновлення спортивної інфраструктури у вінницьких школах почалось з 2011 року, коли збудували спортивне ядро для учнів 35-ї та 34-ї шкіл. Активно ця робота стартувала з 2015-го року, коли в Україні було запроваджено реформу фінансової децентралізації. На сьогодні 28 із 37 загальноосвітніх закладів міста уже мають сучасні пришкільні, спортивні або ігрові майданчики. А за останні п’ять років облаштували 24 спортмайданчики та стадіони у школах.

Поділитися :

Останні новини

Вперше за 24 роки Jazz Fest у Вінниці пройде в онлайн-форматі

24 вересня 2020, 17:08

Перший у Вінниці безконтактний тролейбус «VinLine», з автономним ходом на 20 км, вийшов на рейс

24 вересня 2020, 15:27

«Центр історії Вінниці» запрошує на віртуальну екскурсію вінницькою садибою Боруха Львовича

24 вересня 2020, 12:52

У Вінниці триває всеукраїнський чемпіонат зі спортивної акробатики

24 вересня 2020, 11:18

У Вінниці розписали стіни дитячого відділення обласної психоневрологічної лікарні імені Ющенка

24 вересня 2020, 09:54

Жодна багатоповерхівка у Вінниці офіційно не готова до опалювального сезону

23 вересня 2020, 17:02

У Вінниці відбудеться дводенний форум молодіжних ініціатив 

23 вересня 2020, 16:20

На вінницькому заводі «Електричні системи» вироблятимуть комплектуючі до MERCEDES С-класу

23 вересня 2020, 15:43

Пішов із життя поважний вінничанин Олександр Сухомовський

23 вересня 2020, 15:21

У Вінниці патрульні спільно з оперативниками затримали трьох підозрюваних у вчиненні розбою

23 вересня 2020, 12:51
Всі новини