Новини

Вінницькі спортсмени увійшли до 10-ки кращих на Кубку України з легкої атлетики

27 лютого 2024, 12:56

Вінницьку область на змаганнях представляли 12 легкоатлетів, четверо з яких – вихованці Вінницької МДЮСШ № 1.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, участь у турнірі з легкої атлетики у приміщенні, що проходив у Львові, взяли понад 170 спортсменів із 20 областей України. Легкоатлети змагались у 12 різних дисциплінах.

Вінничанин Василь Войтюк виборов "золото" в забігу на дистанції 800 метрів. Достойні результати показали і його друзі по спортивній школі – легкоатлети Владислав Галіброда та Євгенія Молярчук. У них відповідно 4 та 7 місце. А Софія Чумак у фінальному забігу на дистанції 60 метрів посіла 4 сходинку.

Як зазначили у Вінницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 1, за успіхом наших легкоатлетів стоїть відданий тренерський склад – Вікторія Юнаш та Володимир Прошин. Вони разом зі своїми вихованцями пройшли усі випробування сезону, завершивши його із помітними досягненнями.

«Всіх цілей досягнуто, висновки зроблено, перспективи вимальовуються. У нас є до чого прагнути. Працюватимемо у цьому напрямку», – говорить тренерка МДЮСШ № 1 Вікторія Юнаш.