Новини

Вінницькі спортсменки стали призерками обласного чемпіонату з футзалу

8 січня 2021, 11:29

Вінницю на змаганні представляли 2 команди обласної спортивної школи Блохіна-Бєланова.

Як інформують на сайті відділення НОК у Вінницькій області, 5 січня у Хмільнику відбувся чемпіонат Вінницької області з футзалу серед дівчат 2004-2005 р.н. Організатори змагань - обласна Асоціаціація футболу.

У Чемпіонаті взяли участь шість команд – із Калинівки, Тиврова, Літина, Хмільника та дві команди Вінницької ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.

За результами змагань перша команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова із рахунком 2:0 здолала ДЮСШ Тиврова і посіла перше місце. В поєдинку за бронзові медалі друга команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова переграла хмільничанок - 3:1. Таким чином, вінничанки здобули "золото" та "бронзу" чемпіонату.

"Результати чемпіонату були прогнозованими. ВОДЮСШ була сильнішою за інші команди. За неї грали три члени збірних України в різних вікових категоріях. Це Марина Дуднік, Діана Боровська і Дар’я Борисюк", - відзначив головний суддя змагань Юрій Наровицький.

Призерки отримали Кубки і грамоти. Нагородження провів спортивний директор  обласної Асоціації футболу Ігор Павленко і головний суддя змагання Юрій Наровицький. Окремо відзначили кращих гравців чемпіонату області. Кращим нападником гри стала Діана Боровська, кращим гравцем - Дар’я Дзись (обидві – ВОДЮСШ № 1).