Новини

Вінницький офіс туризму анонсував прем'єру туру "Різдвяна Барщина"

5 грудня 2023, 12:54

На туристів чекає атмосферна екскурсія містом Бар, відвідини зеленої садиби у с. Гайове, смачний обід зі стравами подільської кухні, а також майстер-класи з виготовлення іграшки та пташок зі здобного тіста.

Як повідомляють на фейсбук сторінці "Visit Vinnytsia", екскурсія від гідеси Людмили Очеретної проходитиме 17 грудня. 

Вінничани та гості міста відвідають місто Бар, який розкриє велике історичне минуле, оповите легендами та цікавими історіями. Під час екскурсії туристи дізнаються, що особливого таїть гора Бони Сфорци, куди ведуть потаємні ходи через міський парк з фрагментами замку XVI-XVII ст., який колись називали «ключем до Східного Поділля». Також побачать костел Святої Анни, Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці та інші пам'ятки архітектури. В історичному музеї вас чекатиме майстер-клас з виготовлення традиційної різдвяної іграшки.

Наступна зупинка – у колоритній і затишній зеленій садибі «Подільська родина», де привітна господиня Оксана Бас відроджує українські ремесла та свято зберігає традиції. Вона покаже домашній музей барської кераміки, розповість про старовинний побут, про свійських тварин та догляд за ними. На території садиби є багато цікавих фотозон і сад, тож на згадку залишиться чимало яскравих і захоплюючих світлин.

Після смачного традиційного обіду (червоний борщ зі сметанкою, домашній хліб, печене м'ясо і терта в макітрі картопля) на вас чекає майстерня хліботворення «Птах добробуту “Жайворонок”». Ви зможете власноруч виготовити пташок зі здобного тіста і спекти їх у сільській печі. А ще під час майстер-класу познайомитеся з традиціями обрядового хліба Подільського краю.

Усі деталі та реєстрація – за посиланням


Фото: Фейсбук сторінка "Visit Vinnytsia" 

Поділитися :